To use this site, please enable Javascript.

Matches Aug 8, 2015

First Round TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 0:5 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
  BFC Dynamo BFC Dynamo 0:2 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 1:3 AET FC Augsburg FC Augsburg
 
SV Meppen SV Meppen 0:4 1. FC Köln 1. FC Köln
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:5 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Hallescher FC Hallescher FC 0:1 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 AET SV Werder Bremen Werder Bremen
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 1:4 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
  Bremer SV Bremer SV 0:3 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Poland U17 Poland U17 2:0 Norway U17 Norway U17
  Sweden U16 Sweden U16 2:1 United States U16 USA U16
matchday 17 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 3:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste FC-SP
  Luverdense Luverdense Esporte Clube (MT) 1:0 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 4:1 Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
Group A Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 0:1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  TP Mazembe TP Mazembe 1:0 Smouha SC Smouha
Group B MC El Eulma MC El Eulma 0:1 USM Alger USM Alger
matchday 1
Man Utd Manchester United 1:0 Tottenham Hotspur Spurs
 
Leicester Leicester City 4:2 Sunderland AFC Sunderland
 
Norwich Norwich City 1:3 Crystal Palace Crystal Palace
 
Everton Everton FC 2:2 Watford FC Watford
  Bournemouth AFC Bournemouth 0:1 Aston Villa Aston Villa
  LOSC Lille LOSC Lille 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 3 Grödig SV Grödig 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
matchday 4 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Mordovia Saransk Mordovia
  Ural Ural Yekaterinburg 1:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:4 Spartak Moskow II Spartak II
  Ural II Ural Ekaterinburg II 1:3 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  Ufa II FK Ufa II 1:2 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 3:2 Amkar Perm II Amkar Perm II
matchday 5 ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 2:1 CFR Cluj CFR Cluj
  Univ. Craiova Universitatea Craiova 2:0 Concordia Chiajna Concordia
matchday 4
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 6:1 FC Lugano FC Lugano
matchday 2 Dundee FC Dundee FC 1:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Motherwell FC Motherwell FC 0:2 Dundee United FC Dundee United
  Ross County Ross County FC 2:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness CT
matchday 4 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:2 Metalist Kharkiv Metalist
  Goverla Goverla Uzhgorod 1:1 Metalurg Zaporizhya (bis 2016) Metalurg Z.
matchday 3 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:0 KRC Genk KRC Genk
matchday 1 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:2 RFC Seraing RFC Seraing
matchday 3 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:2 FK Teplice FK Teplice
matchday 4 Odense BK Odense Boldklub 2:2 Aarhus GF Aarhus GF
  Hobro IK Hobro IK 1:1 Viborg FF Viborg FF
  Jagodina GFK Jagodina 1:2 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:0 FK Rad Rad
  Radnik FK Radnik Surdulica 1:0 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
matchday 5 RNK Split RNK Split 3:0 NK Zagreb NK Zagreb
matchday 17 Kemi City Kemi City FC 2:1 Vaasa IFK Vaasa IFK
  PK-35 Pallokerho-35 0:2 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  AC Oulu AC Oulu 2:1 Ekenäs IF Ekenäs IF
matchday 19 FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 1:1 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
  SJK II SJK Seinäjoki II 0:2 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
matchday 18 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 1:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
  IF Gnistan IF Gnistan 5:0 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  BK-46 Bollklubben-46 0:0 Musan Salama MuSa
matchday 11 FC Haka U19 FC Haka U19 1:0 HJK Helsinki U19 HJK U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 4:1 FC Honka U19 FC Honka U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:2 FC Jazz U19 Jazz U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 1:2 JJK Jyväskylä U19 JJK U19
matchday 4 Cracovia Cracovia 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:3 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Cherno More Cherno More Varna 0:1 Levski Sofia Levski Sofia
  NK Celje NK Celje 2:3 ND Gorica ND Gorica
  DNŠ Zavrč DNŠ Zavrč 0:1 NK Krka NK Krka
  FC Koper FC Koper 2:1 NK Maribor NK Maribor
  MFK Skalica MFK Skalica 0:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 6 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:3 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 1:3 SV Etzenricht SV Etzenricht
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 1:1 SV Mitterteich SV Mitterteich
  Osterhofen SpVgg Osterhofen 0:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 0:5 ASV Cham ASV Cham
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:0 SSV Kasendorf SSV Kasendorf
  ASV Pegnitz ASV Pegnitz 0:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
  SV Friesen SV Friesen 1:1 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 0:0 ASV Vach ASV Vach
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:2 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 1:2 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  Schweinfurt II 1.FC Schweinfurt 05 II 4:4 TSV Neustadt/Aisch Neustadt/Aisch
  TSV Karlburg TSV Karlburg 3:0 TSV Ebensfeld TSV Ebensfeld
  FC Coburg FC Coburg 3:1 TSV Abtswind TSV Abtswind
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 1:2 Bayern Kitzingen Bayern Kitzingen
  Schwebenried DJK Schwebenried 0:2 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 1:2 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:0 SV Planegg-Krailling Planegg-Kraill.
  TuS Geretsried TuS Geretsried 2:3 FC Töging FC Töging
  TSV Eching TSV Eching 2:2 TSV Velden TSV Velden
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 2:2 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  FC Ismaning FC Ismaning 2:1 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  FC Gerolfing FC Gerolfing 1:3 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
matchday 3 Auersmacher SV Auersmacher 2:2 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  FV Eppelborn FV Eppelborn 1:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
  VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 SC Friedrichsthal Friedrichsthal
  FV Siersburg FV Siersburg 2:3 FV 07 Diefflen FV Diefflen
  VfL Primstal VfL Primstal 3:0 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
matchday 1 MTV Almstedt MTV Almstedt 0:5 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 1:3 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  TSV Wetschen TSV Wetschen 0:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
  FC Eldagsen FC Eldagsen 1:5 HSC Hannover HSC Hannover
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 4:4 Türkgücü Osnabrück TG Osnabrück
  Wilhelmshaven SV Wilhelmshaven 0:4 Türkischer SV Oldenburg TSV Oldenburg
  Kickers Emden Kickers Emden 4:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 0:0 TuS Koblenz II TuS Koblenz II
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:2 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:1 TuS Mayen TuS Mayen
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:0 SG 06 Betzdorf SG Betzdorf
  SG Saartal SG Saartal Irsch 3:2 SG Kyllburg/Badem/Gindorf SG Kyllb./B./G.
  BSC Freiberg BSC Freiberg 0:5 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
  FC Grimma FC Grimma 2:1 Reichenbacher FC Reichenbach
  FC Eilenburg FC Eilenburg 1:1 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:0 Heidenauer SV Heidenauer SV
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:1 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 2:0 VfL Hohenstein-Ernstthal Hohenstein-E.
  NFV G/W Görlitz NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 1:1 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
matchday 2 V. Kelsterbach Viktoria Kelsterbach 4:0 FC Eddersheim FC Eddersheim
  FSV Schröck FSV Schröck 3:1 SG Oberliederbach Oberliederbach
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 2:0 Germania Schwanheim Schwanheim
  TSV Korbach TSV Korbach 6:3 SG Schauenburg Schauenburg
  SG Bad Soden SG Bad Soden 2:1 TSV Rothwesten Rothwesten
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 2:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 3:3 SG Bruchköbel SG Bruchköbel
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:1 SV 07 Geinsheim SV 07 Geinsheim
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 2:1 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim 1:2 TuS Mechtersheim Mechtersheim
  Hassia Bingen Hassia Bingen 2:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:3 SV Morlautern SV Morlautern
matchday 3 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 6:2 NTSV Strand 08 Strand 08
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 3:1 VfL Tremsbüttel VfL Tremsbüttel
matchday 1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:2 MTV Dänischenhagen Dänischenhagen
  Gettorfer SC Gettorfer SC 0:3 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 0:4 TSV Bordesholm TSV Bordesholm
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:0 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  TSV Plön TSV Plön 1:2 Rendsburger TSV Rendsburger TSV
  C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 2:0 VfR Laboe VfR Laboe
  Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 0:1 Eckernförder SV Eckernförder SV
  SVT Neumünster SVT Neumünster 3:2 TSV Gadeland TSV Gadeland
  MTSV Olympia MTSV Olympia Neumünster 0:3 SV Todesfelde II Todesfelde II
  VfR Horst VfR Horst 3:0 Fetihspor Kaltenkirchen Fetihspor K.
Third Round TSV Weilimdorf TSV Weilimdorf 1:4 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
First Round U. Klosterfelde Union Klosterfelde 0:1 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
  SV Kolkwitz SV Kolkwitz 1:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  Forst Borgsdorf FSV Forst Borgsdorf 1:5 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Pr. Bad Saarow Preußen Bad Saarow 0:2 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:1 FC Stahl Brandenburg S. Brandenburg
  SG Michendorf SG Michendorf 0:5 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  Ludwigsfelde Ludwigsfelder FC 1:0 Germania Schöneiche G. Schöneiche
  MSV 19 Rüdersdorf MSV 19 Rüdersdorf 1:0 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 1:2 VfB Hohenleipisch Hohenleipisch
  Storkower SC Storkower SC 0:1  Breesener SV Guben Nord BSV Guben-Nord
  Falkenthal Falkenthaler Füchse 0:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  BW Gartz Blau-Weiß Gartz 0:3 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  SV Zehdenick SV Zehdenick 2:3 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
  FV Erkner FV Erkner 1:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Wernsdorf SV Frankonia Wernsdorf 7:5 on pens 1.FC Guben 1.FC Guben
  Cottbus 97 VfB Cottbus 97 0:6 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Rathenow 94 BSC Rathenow 94 4:1 AET FC Schwedt 02 FC Schwedt 02
  FC Borussia FC Borussia Brandenburg 0:14 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  Schönwalder SV Schönwalder SV 2:5 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  SC Oberhavel SC Oberhavel Velten 2:1 SV Schwarz-Rot Neustadt/Dosse SR Neustadt/D.
  SG Burg SG Burg 1:7 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  SV Wacker 09 SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz 2:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 3:2 AET FSV Glückauf Brieske/Senftenberg FSV Brieske/Se.
  SSV Perleberg SSV Einheit Perleberg 0:5 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  FSV Babelsberg FSV Babelsberg 74 5:7 on pens Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  Chemie Premnitz Chemie Premnitz 0:6 FC Strausberg FC Strausberg
  BW Briesen FV Blau-Weiß 90 Briesen 2:1 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  Phönix Wildau SG Phönix Wildau 0:1 RSV Waltersdorf RSV Waltersdorf
  FSV Dynamo E. FSV Dynamo Eisenhüttenstadt 0:6 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Dyn. Schwerin Dynamo Schwerin 0:4 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:6 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  Doberaner FC Doberaner FC 3:1 SV Hafen Rostock SV Hafen Rostock
  Jahn Neuenk. Jahn Neuenkirchen 2:3 TSV Friedland 1814 TSV Friedland
  TSG Warin TSG Warin 2:0 SpVgg Cambs-Leezen Cambs-Leezen
  Penkuner SV Penkuner SV Rot-Weiß 1:3 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  Viktoria Salow SV Viktoria Salow 7:6 on pens FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  Gnoiener SV Gnoiener SV 5:2 SV Pastow SV Pastow
  BW Greifswald FSV Blau-Weiß Greifswald 2:1 VfL Bergen 94 VfL Bergen 94
  Altentreptow FSV Altentreptow 0:2 VFC Anklam VFC Anklam
  Tribseeser SV Tribseeser SV 0:7 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  Penzliner SV Penzliner SV 1:8 Malchower SV 90 Malchower SV
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 3:2 SV Traktor Pentz Traktor Pentz
  Ludwigslust/G. SG 03 Ludwigslust/Grabow 0:7 MSV Pampow MSV Pampow
  PSV Ribnitz-D. PSV Ribnitz-Damgarten 2:6 FC Pommern Stralsund FC Pommern
  Kickers JuS 03 Kickers JuS 03 0:8 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
  Empor Zarrentin TSV Empor Zarrentin 1:3 Hagenower SV Hagenower SV
  Traktor Dargun SV Traktor Dargun 0:2 Grimmener SV Grimmener SV
  SW Eldena Schwarz-Weiß Eldena 4:2 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
  Neumühler SV Neumühler SV 0:7 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 1:5 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Fort. Dilkrath DJK Fortuna Dilkrath 0:6 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Glückauf Möllen SV Glückauf Möllen 0:7 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  DJK Gnadental DJK Gnadental 0:3 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
  Dostlukspor Dostlukspor Bottrop 0:8 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  DJK Oberhausen DJK Adler Oberhausen 1:7 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  1.Suhler SV 1.Suhler SV 4:1 FSV 04 Viernau FSV Viernau
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:1 SV Blau-Weiß Büßleben BW Büßleben
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:2 SC Leinefelde 1912 SC Leinefelde
  Fortuna Körner SV Fortuna Körner 3:0 TSV 1861 Bad Tennstedt Bad Tennstedt
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:3 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
  Wacker Gotha FSV Wacker 03 Gotha 6:3 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  Jena-Zwätzen SV Jena-Zwätzen 4:0 SV Roschütz SV Roschütz
  VfB Apolda VfB Apolda 1:4 FC Eisenach FC Eisenach
  FV Inselsberg FV Inselsberg Brotterode 0:1 AET SG SV Borsch 1925 SV Borsch
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 1:3 FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
  Germ. Ilmenau SV Germania Ilmenau 5:1 SV Rositz SV Rositz
  SV Bielen SV Bielen 1926 2:6 FC Union Mühlhausen U. Mühlhausen
  Großrudestedt SV 1916 Großrudestedt 1:2 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Chemie Kahla BSG Chemie Kahla 3:0 VfR Bad Lobenstein Bad Lobenstein
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 2:0 FSV Sömmerda FSV Sömmerda
  TSV Blankenb. TSV Bad Blankenburg 1:0 AET SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Hildburghausen FSV Eintracht Hildburghausen 1:4 FSV Martinroda FSV Martinroda
  SV BW Neustadt SV Blau-Weiß 90 Neustadt/Orla 2:3 AET FSV Blau-Weiß Stadtilm FSV Blau-Weiß Stadtilm
  Thüringen Jena FC Thüringen Jena 2:1 Post SV Gera Post SV Gera
  FC Greiz 1.FC Greiz 1:2 SV Motor Altenburg Motor Altenburg
  SV Steinach SV Steinach 2:1 SG RSV Fortuna Kaltennordheim Kaltennordheim
  Empor Walschleben Empor Walschleben 3:0 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  GW Stadtroda Grün-Weiß Stadtroda 0:6 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 4:1 AET Hainaer SV Hainaer SV
matchday 1 SC Hassel SC Hassel 2:0 AET SpVg Olpe SpVg Olpe
First Round SV Rothemühle SV Rothemühle 0:10 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
 
Preußen Münster Preußen Münster 8:0 SV Eidinghausen-Werste Eidinghausen-W.
  VfL Holsen VfL Holsen 4:2 FT Dützen FT Dützen
  SV Hilbeck SV Hilbeck 0:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  TSV Rüthen TSV Rüthen 0:5 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
matchday 3 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 2:1 Chiapas FC Chiapas FC
  Santos Laguna Santos Laguna 0:1 Club Tijuana Club Tijuana
matchday 23 Timbers Portland Timbers 1:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
matchday 5 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:1 Junior FC Junior FC
  Deportes Tolima Deportes Tolima 2:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
matchday 28 Yokohama FC Yokohama FC 1:6 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:0 Tochigi SC Tochigi SC
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Ehime FC Ehime FC
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 3:3 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  FC Gifu FC Gifu 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
matchday 15 Tokyo Int'l Uni Tokyo International University FC 1:0 tonan Maebashi Satellite (Reserve) Maebashi Sat.
  Kanagawa Teach. Kanagawa Teachers Soccer Club 1:0 Nihon Kogakuin F. Marinos Nihon Kogaku.
  JMSDF Atsugi JMSDF Atsugi Base Marcus 1:2 aries FC Tokyo aries FC
  Toho Titanium Toho Titanium SC 0:2 Yokohama Takeru Yokohama Takeru
  Waseda A-Style Waseda University A-Style FC 2:0 Taisei City FC Sakado Taisei Sakado
  Vertfee Yaita Vertfee Yaita 2:1 Tokyo 23 Tokyo 23
  Fram Reykjavík Fram Reykjavík 3:0 Haukar Hafnarfjördur Haukar
  Fjardabyggd KF Fjardabyggdar 2:2 Thór Akureyri Thór
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:2 Thróttur Reykjavík Thróttur
  HK Kópavogs HK Kópavogs 2:1 Vestri Ísafjördur Vestri
  KA Akureyri KA Akureyri 1:0 ÍF Grótta Grótta
matchday 3 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
  Venados FC Venados FC Yucatán 2:2 CF Atlante Atlante
  Coras Nayarit Coras de Nayarit 1:1 Celaya FC Celaya
  Murciélagos Murciélagos FC 4:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
  Celik Zenica NK Celik Zenica 2:1 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
matchday 2 Huachipato FC Huachipato FC 2:1 Club Deportes Iquique CD Iquique
matchday 1 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 1:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  Sloga Ljubuski NK Sloga Ljubuski 3:1 HNK Branitelj Mostar Br. Mostar
  HNK Capljina HNK Capljina 0:3 NK Bosna Visoko Bosna Visoko
  HNK Orasje HNK Orasje 4:0 NK Podgrmec Sanski Most NK Podgrmec
  FK Gorazde FK Gorazde 2:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  NK Novi Travnik NK Novi Travnik 1:2 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
matchday 15 Granit Granit Mikashevichi 3:0 Naftan Novopolotsk Naftan
matchday 1 FK Borac Samac FK Borac Samac 0:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 3:0 FK Vlasenica FK Vlasenica
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 0:1 FK Drina HE Visegrad FK Drina HE Visegrad
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 3:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:0 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Mladost Obarska FK Mladost Velika Obarska 3:0 FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
Semi-Finals Incheon Utd U18 Incheon United U18 1:4 Jeonnam Dragons U18 Jeonnam U18
  Ulsan U18 Ulsan Hyundai U18 3:2 FC Seoul U18 FC Seoul U18
matchday 21 Penn FC Penn FC 3:2 Richmond Kickers Richmond Kicker
  Orange County Orange County SC 1:0 Austin Aztex Austin Aztex
  Toronto FC II Toronto FC II 1:3 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Timbers 2 Portland Timbers 2 3:4 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  St. Louis FC Saint Louis FC 1:3 FC Montréal FC Montréal
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 0:3 Whitecaps FC 2 Whitecaps FC 2
  Real Monarchs Real Monarchs SLC 1:1 FC Tulsa Tulsa
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 0:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
matchday 15 Gangneung Cit. Gangneung Citizen 2:2 Yongin City FC (-2016) Yongin City
matchday 25 Chungju H. Chungju Hummel (-2016) 1:2  Goyang Zaicro (-2016) Goyang Zaicro
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:1 Ansan Mugunghwa (1996-2016) Ansan Mugunghwa
  Suwon FC Suwon FC 3:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Daegu FC Daegu FC 2:4 FC Anyang FC Anyang
matchday 1 Cowdenbeath Cowdenbeath FC 1:2 Stranraer FC Stranraer
  Airdrieonians Airdrieonians FC 0:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Peterhead Peterhead FC 2:2 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Albion Rovers Albion Rovers FC 3:0 Ayr United FC Ayr United
  Brechin City Brechin City FC 1:6 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
matchday 4 FAC Floridsdorfer AC 1:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter SC 0:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
 
LASK LASK 2:0 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:3 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  FC Liefering FC Liefering 5:3 SV Austria Salzburg A. Salzburg
matchday 1 Brighton Brighton & Hove Albion 1:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Cardiff Cardiff City 1:1 Fulham FC Fulham
  Leeds Leeds United 1:1 Burnley FC Burnley
  Birmingham Birmingham City 2:1 Reading FC Reading
  Charlton Charlton Athletic 2:0 Queens Park Rangers QPR
  Blackburn Blackburn Rovers 1:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
  Hull City Hull City 2:0 Huddersfield Town Huddersfield
  Bolton Bolton Wanderers 0:0 Derby County Derby
  Rotherham Rotherham United 1:4 Milton Keynes Dons MK Dons
  Brentford Brentford FC 2:2 Ipswich Town Ipswich
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:0 Bristol City Bristol City
  Arbroath Arbroath FC 0:3 Elgin City FC Elgin City
  Stirling Albion Stirling Albion FC 0:1 Clyde FC Clyde FC
  Berwick Rangers Berwick Rangers FC 2:1 Montrose FC Montrose
  East Stirling East Stirlingshire FC 1:0 East Fife FC East Fife
  Queen's Park Queen's Park FC 0:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
Final
Juventus Juventus FC 2:0 SS Lazio Lazio
Third Round SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 3:0 Afips Afipskiy Afips Afipskiy
  Volga Tver Volga-1908 Tver 5:4 on pens Pskov-747 Pskov-747
  Din. Stavropol Dinamo Stavropol 0:3 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
matchday 22 Kalju FC Kalju FC 2:1 JK Sillamäe Kalev Sillamäe Kalev
  FCI Tallinn FCI Tallinn 1:1 Pärnu Linnameeskond Pärnu
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:4 FCI Levadia FCI Levadia
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:1 Paide Linnameeskond Paide
  Kuressaare FC Kuressaare 0:1 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Santos Tartu FC Santos Tartu 2:0 FC Flora Tallinn II FC Flora II
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 1:1 Kalev Tallinn Kalev
  FC Elva FC Elva 1:2 JK Sillamäe Kalev II Sillamäe II
matchday 15 Juan Aurich Club Juan Aurich 5:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
  U. San Martín Universidad San Martín de Porres 0:0 Club Universidad Técnica de Cajamarca UTC
matchday 23 Galway United Galway United FC 0:4 Derry City Derry City
  Dundalk FC Dundalk FC 0:0 Longford Town FC Longford Town
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:2 St. Patricks Athletic St. Patricks
matchday 21 UCD University College Dublin 5:1 Waterford FC Waterford FC
  Athlone Town Athlone Town AFC 0:1 Cabinteely FC Cabinteely
  Wexford FC Wexford FC 2:0 Finn Harps Finn Harps
matchday 14 Lao Police Club Lao Police Club 0:1 IDESA Champasak United Champasak Utd.
  HAA Hoang Ahn Attapeu 4:2 Eastern Star FC Eastern Star
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:1 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
  Yangon Utd. Yangon United FC 3:1 Nay Pyi Taw FC Nay Pyi Taw FC
matchday 19 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Suphanburi FC Suphanburi FC 0:1 Saraburi FC Saraburi FC
  Chonburi FC Chonburi FC 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  TOT SC TOT Sport Club 1:2 Jumpasri United Jumpasri Utd.
matchday 1 Chesterfield FC Chesterfield FC 3:1 Barnsley FC Barnsley FC
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:2 Millwall FC Millwall
  Walsall Walsall FC 1:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Rochdale Rochdale AFC 2:0 Peterborough United Peterborough
  Colchester Utd. Colchester United 2:2 Blackpool FC Blackpool
  Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Southend United Southend United
  Coventry Coventry City 2:0 Wigan Athletic Wigan
  Swindon Town Swindon Town 4:1 Bradford City Bradford
  Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Bury FC Bury
  Gillingham FC Gillingham FC 4:0 Sheffield United Sheff Utd
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:0 Port Vale FC Port Vale
  Burton Albion Burton Albion 2:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:2 Plymouth Argyle Plymouth
  Exeter City Exeter City 3:2 Yeovil Town Yeovil Town
  Portsmouth Portsmouth FC 3:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Accrington Accrington Stanley 1:1 Luton Town Luton
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:0 Morecambe FC Morecambe FC
  Stevenage Stevenage FC 0:2 Notts County Notts County
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:1 Northampton Town Northampton
  Leyton Orient Leyton Orient 2:0 Barnet FC Barnet
  Wycombe Wycombe Wanderers 3:0 York City York City
  Mansfield Town Mansfield Town 1:1 Carlisle United Carlisle United
  Cambridge Utd. Cambridge United 3:0 Newport County Newport County
  Oxford United Oxford United 1:1 Crawley Town Crawley Town
  Barrow Barrow AFC 2:1 Dover Athletic Dover Athletic
  Kidderminster Kidderminster Harriers 2:2 Grimsby Town Grimsby Town
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:0 Woking FC Woking FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 3:1 FC Halifax Town Halifax Town
  Lincoln City Lincoln City 1:1 Cheltenham Town Cheltenham
  Welling United Welling United 1:0 Guiseley AFC Guiseley
  Aldershot Town Aldershot Town 1:2 Gateshead FC Gateshead FC
  Bromley Bromley FC 3:1 Wrexham AFC Wrexham
  Southport Southport FC 0:4 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Altrincham Altrincham FC 0:1 Forest Green Rovers Forest Green
  Chester FC Chester FC 1:0 Braintree Town Braintree
  Torquay United Torquay United FC 1:0 Macclesfield Town (aufgel.) Macclesfield
  Crusaders Crusaders FC 1:2 Portadown FC Portadown
  Dungannon Dungannon Swifts 1:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
  Linfield Linfield FC 4:0 Ballymena United Ballymena
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 0:1 Ballinamallard United Ballinamallard
  Glenavon Glenavon FC 0:1 Cliftonville FC Cliftonville
  Coleraine Coleraine FC 1:0 Glentoran FC Glentoran
matchday 2 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  US Créteil-L US Créteil-Lusitanos 2:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
  AC Le Havre AC Le Havre 1:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Tours FC Tours FC 0:0 Paris FC Paris FC
  Valenciennes FC Valenciennes FC 0:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
  Dijon Dijon FCO 3:0 Chamois Niortais FC Chamois Niort
  Stade Lavallois Stade Lavallois 0:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:1 FC Metz FC Metz
  Thonon Évian Thonon Évian Grand Genève FC 2:2 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Lens RC Lens 1:1 Red Star FC Red Star FC
matchday 1 SR Colmar SR Colmar 1:1 FC Chambly FC Chambly
  AS Béziers AS Béziers 3:0 US Avranches US Avranches
  SAS Epinal SAS Epinal 1:1 US Boulogne US Boulogne
  Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 1:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
  US Orléans US Orléans 2:0 CA Bastia CA Bastia
  CS Sedan CS Sedan-Ardennes 0:1 Athlético Marseille Athl. Marseille
  USL Dunkerque USL Dunkerque 4:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Les Herbiers VF Les Herbiers VF 0:0 Luçon Football Club Luçon FC
  ASM Belfort ASM Belfort 2:1 Amiens SC Amiens SC
  NAC Breda NAC Breda 1:4 FC Volendam FC Volendam
  Almere City Almere City FC 3:3 VVV-Venlo VVV-Venlo
  Achilles '29 Achilles '29 2:1 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  Helmond Sport Helmond Sport 1:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
  FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  TOP Oss TOP Oss 0:3 FC Emmen FC Emmen
  FC Dordrecht FC Dordrecht 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
  Olhanense SC Olhanense 1:1 SL Benfica B Benfica B
  Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 CD Mafra Mafra
  Rangers Rangers FC 3:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Morton Greenock Morton FC 1:1 Falkirk FC Falkirk
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 3:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Raith Rovers Raith Rovers FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
  Dumbarton Dumbarton FC 2:1 Hibernian FC Hibernian FC
matchday 3 FK Mariupol FK Mariupol 0:0 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  Zirka Zirka Kropyvnytskyi 2:0 OPFK Cherkashchyna Cherkashchyna
  Girnyk KR Girnyk Kryvyi Rig 2:1 FK Obolon Kyiv FK Obolon
  Dynamo 2 Kyiv Dynamo 2 Kyiv 0:0 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  FK Poltava FK Poltava 0:1 Desna Chernigiv Desna
  Nyva Ternopil Nyva Ternopil 0:4 PFK Sumy PFK Sumy
  Naftovyk Naftovyk Okhtyrka 4:2 Avangard Kramatorsk Avangard K.
matchday 4 FC Chiasso FC Chiasso 1:1 FC Aarau FC Aarau
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 0:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
matchday 2 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 1:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
  1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
  FK Pardubice FK Pardubice 0:0 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
matchday 3 FC Roskilde FC Roskilde 1:0 HB Köge HB Köge
  Vejle BK Vejle Boldklub 3:0 AC Horsens AC Horsens
matchday 19 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:0 Tromsø IL Tromsø IL
  Sandefjord Sandefjord Fotball 2:1 Mjøndalen IF Mjøndalen
matchday 18 Sandnes Ulf Sandnes Ulf 1:1 SK Brann Brann
matchday 21 BJ IT Beijing IT 1:3 Shaoxing Keqiao Yuejia SX KQ Yuejia
  GuiZ FC Guizhou FC 1:2 Inner Mongolia Zhongyou (2011-2020) IM Zhongyou
  YB Funde Yanbian Funde 6:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
  SZ FC Shenzhen FC 1:1 Qingdao FC QD FC
  HB FC Hebei FC 2:0 Tianjin Tianhai (-2019) TJ Tianhai
  HN Billows Hunan Billows 1:2 Wuhan FC WH FC
matchday 1 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 1:1 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  E. Kozienice Energia Kozienice 0:2 Start Otwock Otwock
  W. Dzialoszyn Warta Dzialoszyn 2:2 Bron Radom Bron Radom
matchday 19 Häcken BK Häcken 1:1 Gefle IF Gefle
  Falkenberg Falkenbergs FF 2:3 Helsingborgs IF Helsingborg
  Sirius IK Sirius 3:3 Ljungskile SK Ljungskile
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 0:2 Degerfors IF Degerfors
  Östersund Östersunds FK 2:1 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
  Utsikten Utsiktens BK 0:1 Ängelholms FF Ängelholm
matchday 16 Hammarby U19 Hammarby IF U19 0:0 Vasalunds IF U19 Vasalund U19
  IFK U19 IFK Göteborg U19 2:2 GAIS Göteborg U19 GAIS U19
  Halmstad U19 Halmstads BK U19 3:1 Kristianstad FC U19 Kristianst. U19
  FCT U19 FC Trollhättan U19 1:1 Trelleborgs FF U19 Trelleborg U19
  Häcken U19 BK Häcken U19 4:0 Lunds BK U19 Lund U19
  Mjällby U19 Mjällby AIF U19 2:0 Malmö FF U19 Malmö U19
matchday 1 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 2:0 OFK Petrovac OFK Petrovac
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:2 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 2:2 FK Mornar Bar Mornar Bar
  FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:2 FK Bokelj FK Bokelj
  Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 3:1 Newcastle United U23 Newcastle U23
  Sigla FC Sigla FC 1:3 JPV Marikina FC JPV Marikina FC
matchday 2 Vác Vác FC 1:2 Dunaújváros PASE Dunaújváros
  BFC Siófok BFC Siófok 1:2 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Soproni VSE Soproni VSE 0:1 Szigetszentmiklósi TK SZTK
  Kisvárda Kisvárda FC 0:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Balmazújváros Balmazújváros FC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 3:2 Legionovia Legionowo Legionovia
  OKS Brzesko Okocimski KS Brzesko 2:1 Blekitni Stargard Blekitni
  Radomiak Radomiak Radom 2:0 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 1:1 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 1:2 GKS Tychy GKS Tychy
matchday 3 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 3:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
  SC Weiz SC Weiz 2:3 SV Allerheiligen Allerheiligen
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 2:1 Union Gurten Gurten
  Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:0 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
matchday 5 FC Amberg FC Amberg 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 4:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
  TSV Buchbach TSV Buchbach 1:1 FC Memmingen FC Memmingen
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 0:0 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  1860 München II TSV 1860 München II 1:0 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  FC Augsburg II FC Augsburg II 0:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
  FV Illertissen FV Illertissen 4:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 2:7 FC Bayern Munich II FC Bayern II
matchday 3 Goslarer SC Goslarer SC 0:1 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 4:0 Hamburger SV II Hamburger SV II
matchday 2 SV Spielberg SV Spielberg 0:4 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 0:3 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 0:1 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:2 SC Verl SC Verl
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 4:1 SSVg Velbert 02 Velbert 02
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
 
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 4:0 1. SC Sollenau 1. SC Sollenau
 
Vienna First Vienna FC 7:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
  Oberwart SV Oberwart 2:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
  SV Schwechat SV Schwechat 1:0 FC Stadlau FC Stadlau
  Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 1:1 SC Ritzing SC Ritzing
  SKU Amstetten SKU Amstetten 3:1 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 1:1 Wiener Sport-Club Wiener SC
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 2:2 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  SC Cham SC Cham 2:2 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  FC Breitenrain FC Breitenrain 0:4 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Sion U21 FC Sion U21 2:2 BSC Old Boys BSC Old Boys
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 1:4 FC Köniz FC Köniz
matchday 3 USK Anif USK Anif 4:2 FC Kitzbühel Kitzbühel
 
WSG Tirol WSG Tirol 4:1 SV Seekirchen Seekirchen
  FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 5:0 FC Kufstein FC Kufstein
  Altach Juniors SCR Altach Juniors 1:2 FC Hard FC Hard
  Schwaz SC Schwaz 2:3 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
  Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 3:2