For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 16, 2016

Matchday 7
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 9
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:3 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 11
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 4:1 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 6:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 8
Crystal Palace Crystal Palace 0:1 West Ham United West Ham
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Watford FC Watford
 
Southampton Southampton FC 3:1 Burnley FC Burnley
Matchday 4 FC Ordino FC Ordino 1:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:1 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Encamp FC Encamp 1:2 CE Jenlai CE Jenlai
Matchday 8
Atlético Madrid Atlético Madrid 7:1 Granada CF Granada CF
  Real Betis Real Betis Balompié 1:6 Real Madrid Real Madrid
  Alavés Deportivo Alavés 1:1 Málaga CF Málaga CF
  Athletic Athletic Bilbao 3:2 Real Sociedad Real Sociedad
  Pescara Delfino Pescara 1936 1:1 UC Sampdoria Sampdoria
 
Juventus Juventus FC 2:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
  Fiorentina ACF Fiorentina 0:0 Atalanta BC Atalanta
  Genoa Genoa CFC 0:0 FC Empoli FC Empoli
 
Inter Inter Milan 1:2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Lazio SS Lazio 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
  Sassuolo US Sassuolo 2:1 FC Crotone Crotone
Matchday 9 Montpellier HSC Montpellier 3:2 SM Caen SM Caen
  SC Bastia SC Bastia 1:2 SCO Angers SCO Angers
  Guingamp EA Guingamp 1:0 LOSC Lille LOSC Lille
  FC Lorient FC Lorient 1:2 FC Nantes FC Nantes
  Stade Rennais Stade Rennais FC 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 FCO Dijon Dijon
Matchday 11
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:0 SV Ried SV Ried
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 10 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:0 FK Rostov Rostov
  Ural Ural Yekaterinburg 0:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Orenburg FK Orenburg 3:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 3:0 FK Krasnodar II Krasnodar II
  Anzhi II Anzhi Makhachkala II 0:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 12 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:1 Concordia Chiajna Chiajna
  FC Voluntari FC Voluntari 1:1 ASA Tirgu Mures ASA Tirgu Mures
Matchday 11
FC Basel FC Basel 1893 3:0 FC Luzern FC Luzern
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:2 FC Vaduz FC Vaduz
 
FC Sion FC Sion 4:2 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
 
FC Lugano FC Lugano 0:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 9 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:2 Willem II Tilburg Willem II
  FC Utrecht FC Utrecht 3:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:2 Vitesse Arnhem Vitesse
  FC Groningen FC Groningen 0:3 SC Heerenveen Heerenveen
  Twente FC Twente Enschede FC 2:2 PEC Zwolle PEC Zwolle
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 0:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  ADO Den Haag ADO Den Haag 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 7 Adanaspor Adanaspor 1:2 Kardemir Karabükspor Karabükspor
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:1 Galatasaray SK Galatasaray
  Bursaspor Bursaspor 0:0 Osmanlispor FK Osmanlispor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Konyaspor Konyaspor
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 11 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 2:0 PFK Feniks Bucha Feniks Bucha
  Zirka Zirka Kropyvnytskyi 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 7 Panionios Panionios Athens 0:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
  Atromitos Athen Atromitos Athen 1:0 Veria NPS Veria NPS
Matchday 10 KV Kortrijk KV Kortrijk 3:3 Standard Liège Standard Liège
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 4:2 KAS Eupen KAS Eupen
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
  Mouscron Royal Excel Mouscron 2:2 KRC Genk KRC Genk
  KAA Gent KAA Gent 3:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 11 Lierse SK Lierse SK 2:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
  KSV Roeselare KSV Roeselare 1:0 AFC Tubize AFC Tubize
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 7 Dessel Sport KFC Dessel Sport 3:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
  SK Deinze KMSK Deinze 4:0 KVV Coxyde KVV Coxyde
  White Star White Star Brüssel 2:0 RFCB Sprimont RFCB Sprimont
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 0:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  FCV Dender EH FCV Dender EH 0:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  RFC Seraing RFC Seraing 1:0 KSK Heist KSK Heist
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:2 Royal Excelsior Virton RE Virton
  VW Hamme KFC VW Hamme 1:1 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
Matchday 10 Slovácko 1.FC Slovácko 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Sparta Praha AC Sparta Praha 3:0 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 13 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Randers FC Randers FC 3:0 Odense Boldklub Odense BK
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 1:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 12 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Cukaricki Cukaricki
  Mladost FK Mladost Lucani 2:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  HNK Rijeka HNK Rijeka 3:0 NK Osijek NK Osijek
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:1 RNK Split RNK Split
  Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 10 Neftochimik Neftochimik Burgas 1962 2:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
  PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 3:4 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 9 Pomorie OFK Pomorie 2:1 ZSKA Sofia II ZSKA Sofia II
  Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 13 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:3 NK Maribor NK Maribor
  NK Celje NK Celje 1:1 FC Koper FC Koper
Matchday 8 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  US Rumelange US Rumelange 0:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 1:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Differdange 03 FC Differdange 03 3:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 1:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  CS Fola Esch CS Fola Esch 3:1 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 12 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:1 Újpest FC Újpest FC
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Paksi FC Paksi FC 1:1 Debreceni VSC Debrecen
  Haladás Szombathelyi Haladás 2:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
  Vasas FC Vasas FC 3:2 MTK Budapest MTK Budapest
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:6 MSK Zilina MSK Zilina
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 FK Senica FK Senica
Matchday 16 TSV Seebach TSV Seebach 1:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 3:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
  Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 6:0 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:1 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 2:1 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 1:1 Türkspor Nürnberg Türkspor
  FSV Bayreuth FSV Bayreuth 1:1 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:4 ASV Vach ASV Vach
  SSV Kasendorf SSV Kasendorf 1:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 15 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 4:0 TG Höchberg TG Höchberg
  Schweinfurt II 1.FC Schweinfurt 05 II 6:2 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  ASV Rimpar ASV Rimpar 1:1 TSV Abtswind TSV Abtswind
  SV Erlbach SV Erlbach 1:1 TuS Geretsried TuS Geretsried
  Türkgücü Münch. Türkgücü München 1:0 TSV Vilsbiburg TSV Vilsbiburg
Matchday 10 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 5:2 SC Borgfeld SC Borgfeld
  1.FC Burg 1.FC Burg 1:3 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  SV Lemwerder SV Lemwerder 5:3 TuSpo Surheide TuSpo Surheide
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 5:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 1:3 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  SV Hemelingen SV Hemelingen 4:2 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 11 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:3 TSV Etelsen TSV Etelsen
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 2:0 SV Komet Pennigbüttel SV Pennigbüttel
  FC Verden 04 FC Verden 04 1:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  TuS Bodenteich TuS Bodenteich 1:5 FC Hagen/Uthlede Hagen/Uthlede
  SG Stinstedt SG Stinstedt 0:5 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  MTVE Celle MTV Eintracht Celle 4:2 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
  Eintr. Cuxhaven Eintracht Cuxhaven 0:0 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 9 Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 1:2 FV Wiehl FV Wiehl
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 2:5 SV Schlebusch SV Schlebusch
  SSV Merten SSV Merten 1925 3:0 TuS Marialinden Marialinden
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 1:0 FC Hertha Rheidt Hertha Rheidt
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 1:1 Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  SV Lohmar SV Lohmar 1:3 FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 3:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
  Alem. Mariadorf Alemannia Mariadorf 0:2 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  Düren-Niederau FC Düren-Niederau 2:2 VfL Vichttal VfL Vichttal
  SC Brühl SC Brühl 2:1 SV Eilendorf SV Eilendorf
  SV Breinig SV Breinig 2:3 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  A. Aachen II Alemannia Aachen II 0:2 GFC Düren GFC Düren
  SV Nierfeld SV Nierfeld 1:3 SC Alemannia Straß SCA Straß
  Germ. Teveren FC Germania Teveren 0:0 SV Germania Eicherscheid Eicherscheid
Matchday 13 Elversberg II SV 07 Elversberg II 4:2 SpVgg Quierschied Quierschied
  SV 09 Bübingen SV 09 Bübingen 3:3 SG Lebach/Landsweiler SG Lebach
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 4:0 FV Siersburg FV Siersburg
Matchday 11 SV Lengede SV Lengede 6:0 FC Grone FC Grone
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 4:1 BV Germania Wolfenbüttel BV Germania
  Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 2:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Goslarer SC Goslarer SC 4:4 SCW Göttingen SCW Göttingen
  BSV Ölper 2000 BSV Ölper 2000 2:2 SV Grün-Weiß Calberlah SV Calberlah
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 5:2 USI Lupo-Martini Wolfsburg II Lupo-Martini II
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 1:3 TSV Landolfshausen Landolfshausen
  OSV Hannover OSV Hannover 4:0 FC Lehrte FC Lehrte
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:1 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  TSV Pattensen TSV Pattensen 3:2 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 2:0 Koldinger SV Koldinger SV
  Heeßeler SV Heeßeler SV 1:1 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
  TuS Sulingen TuS Sulingen 3:0 FC Eldagsen FC Eldagsen
  Odenkirchen SpVg Odenkirchen 3:1 SC Velbert SC Velbert
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 0:4 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Rather SV Rather SV 7:1 TV Kalkum-Wittlaer Kalkum-Wittlaer
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 2:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 1:2 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VSF Amern VSF Amern 3:2 TSV Bayer Dormagen Bayer Dormagen
  VfL Benrath VfL Benrath 1:5 ASV Mettmann ASV Mettmann
  Nievenheim VdS Nievenheim 2:3 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
  Oberhausen II Rot-Weiß Oberhausen II 5:4 SV Straelen SV Straelen
  Vikt. Buchholz TuS Viktoria Buchholz 0:0 SF Niederwenigern Niederwenigern
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 4:2 VfL Repelen VfL Repelen
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 7:0 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:1 SF Königshardt Königshardt
  SV Schwafheim SV Schwafheim 1:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  FSV Duisburg FSV Duisburg 2:1 TuS Essen-West 81 TuS Essen-West
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 1:1 TV Dinklage TV Dinklage
  Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 2:0 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  Kickers Emden Kickers Emden 0:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 1:4 Türkischer SV Oldenburg TSV Oldenburg
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:2 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
  SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 4:1 SV Bad Bentheim SV Bad Bentheim
  VfL Oythe VfL Oythe 2:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 13 Leiwen-Köwerich SV Leiwen-Köwerich 0:1 TuS Koblenz II TuS Koblenz II
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:1 SV Morbach SV Morbach
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:7 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 2:3 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 8 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 3:3 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:2 BSC Freiberg BSC Freiberg
  VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 9 Teistungen FC Wacker Teistungen 2:0 FSV Wacker 03 Gotha Wacker Gotha
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:1 TSV 05 Reichenbach TSV Reichenbach
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 1:1 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  Amic. Viernheim TSV Amicitia Viernheim 2:4 VfR Mannheim VfR Mannheim
  TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 2:1 BSV Hürtürkel BSV Hürtürkel
  SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:3 Nordberliner SC Nordberliner SC
  SC Staaken SC Staaken 1919 1:1 BFC Preussen BFC Preussen
  SV Tasmania SV Tasmania Berlin 4:1 Berliner SC Berliner SC
  FC Wilmersdorf 1.FC Wilmersdorf 2:0 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 0:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:0 BFC Dynamo II BFC Dynamo II
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:5 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 12 FC Eddersheim FC Eddersheim 6:2 SSV Langenaubach Langenaubach
  VfB Gießen VfB Gießen 0:3 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  TSV Bicken TSV Bicken 3:4 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 0:5 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  DJK Flörsheim DJK Flörsheim 6:4 FC Dorndorf FC Dorndorf
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 0:0 FV Breidenbach FV Breidenbach
  Hünfelder SV Hünfelder SV 4:0 Melsunger FV Melsunger FV
  SSV Sand SSV Sand 3:2 FC Bosporus Kassel Bosporus Kassel
  Hes. Kassel II KSV Hessen Kassel II 3:3 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  SG Bad Soden SG Bad Soden 3:2 TSV Rothwesten Rothwesten
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:0 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
  Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 1:1 TSV Lehnerz II TSV Lehnerz II
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 1:0 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 0:5 SG Bruchköbel SG Bruchköbel
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:1 FC 07 Bensheim FC 07 Bensheim
  FC Alsbach FC Alsbach 2:1 SV 07 Geinsheim SV 07 Geinsheim
  Usinger TSG Usinger TSG 3:3 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad 05 2:0 VfR Fehlheim VfR Fehlheim
  Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 4:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 7 Haldensleber SC Haldensleber SC 3:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 15 FC Auggen FC Auggen 2:1 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  Solvay Freiburg SV Solvay Freiburg 1:2 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 12 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 2:0 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Fortuna Mombach FC Fortuna Mombach 1:3 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  ASV Winnweiler ASV Winnweiler 2:3 SV Herschberg SV Herschberg
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:1 FSV Offenbach FSV Offenbach
  Ludwigshaf. SC Ludwigshafener SC 1:0 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
Matchday 10 SC Herford SC Herford 0:5 TuS Haltern TuS Haltern
  YEG Hassel YEG Hassel 3:0 Preußen Münster II Pr. Münster II
  Westernkotten SuS Bad Westernkotten 1:1 BSV Roxel BSV Roxel
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Viktoria Heiden Viktoria Heiden 0:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
  SV Schermbeck SV Schermbeck 4:2 SV Zweckel SV Zweckel
  SV Spexard SV Spexard 1:3 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 0:3 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  SV Brackel 06 SV Brackel 06 3:0 Mengede 08/20 Mengede 08/20
  Lüner SV Lüner SV 1:1 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 0:0 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 1:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 2:3 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  SC Neheim SC Neheim 2:3 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 14 Groß Grönau Eintracht Groß Grönau 0:5 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
  RW Moisling Rot-Weiß Moisling 5:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  TSV Bargteheide TSV Bargteheide 0:3 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
  SSV Güster SSV Güster 5:2 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  VfL Tremsbüttel VfL Tremsbüttel 2:2 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 12 Eckernförder SV Eckernförder SV 2:0 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 6:4 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 14 SG Langen./Enge SG Langenhorn/Enge 1:3 SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
  Schleswig 06 Schleswig 06 2:1 SV Blau-Weiß Löwenstedt BW Löwenstedt
Matchday 12 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:1 SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  TSV Wankendorf TSV Wankendorf 3:1 SG Bornhöved/Schmalensee SG Bornh./S.
  Alem. Wilster SV Alemannia Wilster 0:2 Kaltenkirchener TS Kaltenkirchen
Matchday 7 Ayacucho FC Ayacucho FC 2:0 UTC Cajamarca Club UTC
  Municipal Deportivo Municipal 1:0 Cusco FC Cusco FC
  César Vallejo Universidad César Vallejo 2:1 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 31 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:0 Tupi Football Club (MG) Tupi FC
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 1:0 Paraná Clube Paraná
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:1 Luverdense Esporte Clube (MT) Luverdense
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 6 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:1 Club Atlético Colón CA Colón
  Rafaela Atlético de Rafaela 3:2 Racing Club Racing Club
  Huracán Club Atlético Huracán 1:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 3:2 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:3 Club Atlético Talleres CA Talleres
  Independiente Club Atlético Independiente 0:2 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 13 Chiapas FC Chiapas FC 1:4 CF Monterrey Monterrey
  Atlas Atlas Guadalajara 2:1 Querétaro FC Querétaro FC
  Tigres UANL Tigres UANL 0:2 Club Necaxa Necaxa
  Morelia Monarcas Morelia 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  CF Pachuca CF Pachuca 3:0 Santos Laguna Santos Laguna
  América CF América 1:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 16 Deportes Tolima Deportes Tolima 1:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Jaguares FC Jaguares de Córdoba 3:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:4 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 36 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 3:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:0 FC Gifu FC Gifu
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:3 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Yokohama FC Yokohama FC
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:3 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Machida Zelvia Machida Zelvia 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Ehime FC Ehime FC 2:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 25 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 5:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:0 Oita Trinita Oita Trinita
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 4:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  Tochigi SC Tochigi SC 3:1 Fukushima United Fukushima Utd.
  Kataller Toyama Kataller Toyama 0:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 26 FC Osaka FC Osaka 4:0 Verspah Oita Verspah Oita
  Sony Sendai Sony Sendai 1:0 Nara Club Nara Club
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:3 Honda Lock Honda Lock
  Honda FC Honda FC 2:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Tokyo Musashino City Musashino City
  Fagiano Reserve Fagiano Okayama Reserve 0:2 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 5 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 0:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Ahli Al-Ahli Jeddah 2:0 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
  Hilal Al-Hilal Riyadh 4:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 13 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:2 Coras de Nayarit Coras Nayarit
  Celaya Celaya FC 3:0 Tampico Madero Tampico Madero
  Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 0:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 3:3 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:0 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 7 FK Kukësi FK Kukësi 2:0 KF Korabi KF Korabi
  KF Tirana KF Tirana 2:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 2 Newcastle Newcastle United Jets 4:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
  Perth Glory Perth Glory 2:0 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 12 NK Celik U19 NK Celik Zenica U19 5:0 NK Metalleghe BSI U19 NK BSI U19
  Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 3:2 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
  FK Sarajevo FK Sarajevo 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 9 Wanderers Santiago Wanderers 0:1 CD Everton CD Everton
  Huachipato FC Huachipato FC 1:2 Club Deportes Iquique CD Iquique
  Española Unión Española 3:4 CD Universidad Católica CDUC
  Audax Italiano Audax Italiano 1:1 Deportes Temuco Deportes Temuco
Matchday 3 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:0 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 18 Táchira Deportivo Táchira 2:0 Aragua FC Aragua FC
  Deportivo JBL Deportivo JBL del Zulia 3:0 Trujillanos FC Trujillanos
  Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:4 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
  Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 1:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
  Deportivo Lara Deportivo Lara 1:0 Zulia FC Zulia FC
  Carabobo FC Carabobo FC 1:1 Ureña SC Ureña SC
  Mineros Mineros de Guayana 1:0 Caracas FC Caracas FC
  Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:0 Zamora FC Zamora
  Dep. Petare Deportivo Petare FC 2:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 11 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 2:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 28 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:1 FK Riteriai Riteriai
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0:2 Zalgiris Vilnius Zalgiris
  FK Utenis FK Utenis Utena 1:2 Suduva Marijampole Suduva
  Jonava FK Jonava 1:4 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 25 FK Slutsk FK Slutsk 2:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Gorodeya FK Gorodeya 1:1 Belshina Bobruisk Belshina
Matchday 7 USM El Harrach USM El Harrach 1:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:1 JS Saoura JS Saoura
Matchday 4 El Dakhlia El Dakhlia SC 0:2 El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 5 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Hassania Hassania d'Agadir 2:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 4 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 3:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
  EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid 0:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 0:2 Club Africain Tunis Club Africain
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:1 ES Zarzis ES Zarzis
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:1 US Tataouine US Tataouine
  O.Beja Olympique Beja 2:1 AS Marsa AS Marsa
Matchday 9 FC Zugdidi FC Zugdidi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 18 Fort Lauderdale Fort Lauderdale Strikers 2:0 Puerto Rico FC Puerto Rico FC
  J'ville Armada Jacksonville Armada FC 2:4 New York Cosmos NY Cosmos
  Indy Eleven Indy Eleven 3:0 North Carolina FC North Carolina
  Minnesota NASL Minnesota United FC (NASL) 3:1 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 11 NK Krka NK Krka 1:3 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  Zarica Kranj NK Kranj 1:2 NK Roltek Dob NK Dob
  Verzej NK Verzej 1:1 DNŠ Zavrč DNŠ Zavrč
  NK Brda NK Brda 1:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Ankaran NK Ankaran Hrvatini 1:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 41 Goyang Zaicro  Goyang Zaicro FC 2:3 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 1 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Incheon United Incheon Utd.
  Suwon FC Suwon FC 1:2 Gwangju FC Gwangju FC
  Sangju Sangmu Sangju Sangmu 0:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
final decider Kansas City II Sporting Kansas City II 3:0 Whitecaps FC 2 Whitecaps FC 2
Matchday 9 Airdrieonians Airdrieonians FC 1:3 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 11 The New Saints The New Saints FC 5:0 Llandudno FC Llandudno FC
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 5:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:2 Bangor City FC Bangor City
  Bala Town Bala Town FC 3:3 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 10 Achilles U21 Achilles '29 U21 1:3 UDI'19/Beter Bed UDI '19
  Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 0:0 USV Hercules USV Hercules
  EVV Echt EVV Echt 0:0 KVV Quick '20 Quick '20
  HBS HBS Craeyenhout 1:2 ASV De Dijk De Dijk
  Juliana '31 Juliana '31 2:4 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2:1 VV Dongen Dongen
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:3 JVC Cuijk JVC Cuijk
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 3:4 RKVV Westlandia Westlandia
  Papendorp SVA Papendorp 1:0 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 12 Aston Villa Aston Villa 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
  Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 8 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 CS Grevenmacher CS Grevenmacher
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:3 US Hostert US Hostert
  FF Norden 02 FF Norden 02 3:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:1 Swift Hesperange Hesperange
  Avenir Beggen FC Avenir Beggen 0:2 FC Mondercange Mondercange
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 3:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Sandweiler US Sandweiler 2:1 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Racing Club Racing Club de Montevideo 2:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Wanderers Montevideo Wanderers 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
  Peñarol CA Peñarol 2:1 Deportivo Villa Española Villa Española
Matchday 33 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 1:2 Kalju FC U21 Kalju FC U21
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 0:0 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  FC Joker Raasiku FC Joker 1993 2:3 FC Elva FC Elva
  JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 3:5 FC Kuressaare Kuressaare
  Sillamäe II JK Sillamäe Kalev II 2:4 Kalev Tallinn II Kalev Tallinn II
  JK Welco Tartu JK Welco 7:0 JK Viljandi Tulevik II JK Viljandi II
Round of 16 EMÜ SK EMÜ SK 0:5 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 8 Auckland City Auckland City FC 0:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 28 Shelbourne Shelbourne FC 0:1 Waterford FC Waterford FC
  Athlone Town Athlone Town AFC 0:2 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Cabinteely Cabinteely FC 0:1 Limerick FC Limerick FC
  Drogheda United Drogheda United FC 2:1 University College Dublin UCD
Matchday 27 Babite SK Babite 4:3 FC Skonto Riga Skonto Riga
  Preilu BJSS Preilu BJSS 3:0 JFK Saldus JFK Saldus
  FK Ogre FK Ogre 3:2 FK Jekabpils FK Jekabpils
Matchday 9 Frosinone Frosinone Calcio 3:1 SSC Bari Bari
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:1 Novara Calcio 1908 Novara
  Prato AC Prato 1:0 Pro Piacenza 1919 Pro Piacenza
  Cremonese US Cremonese 2:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Siena Robur Siena 1:0 AS Livorno AS Livorno
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:0 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
  Pordenone Pordenone Calcio 3:3 Santarcangelo Calcio Santarcangelo
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:1 SS Maceratese 1922 Maceratese
  Forlì Forlì FC 3:5 Parma Calcio 1913 Parma
  Mantova FC Mantova FC 1:4 FC Bassano 1903 Bassano
  Vibonese US Vibonese 0:0 Siracusa Calcio Siracusa
  Akragas ASD Akragas 2018 1:1 SSD Fidelis Andria Fidelis Andria
  Casertana Casertana FC 2:2 Reggina 1914 Reggina
  Monopoli SS Monopoli 1966 2:1 ACR Messina ACR Messina
  Taranto Taranto FC 1927 0:2 ASD Fondi Calcio Fondi Calcio
  Melfi AS Melfi 1:1 Calcio Catania Catania
Matchday 7 Bagcilar SK Bagcilar Spor Kulübü 2:0 Amed SK Amed SK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:3 Istanbulspor Istanbulspor
  Ofspor Ofspor 1:2 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Keciörengücü Keciörengücü 2:2 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Fethiyespor Fethiyespor 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Bucaspor Bucaspor 1:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:1 Sariyer Sariyer
  Hatayspor Hatayspor 0:3 Gümüshanespor Gümüshanespor
  K. Erciyesspor Kayseri Erciyesspor 1:1 Tokatspor Tokatspor
  BAK FK Baskent Akademi FK 4:2 Eyüpspor Eyüpspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:3 1461 Trabzon 1461 Trabzon
  Kirklarelispor Kirklarelispor 0:1 Karsiyaka Karsiyaka
  Menemen Spor Menemen Spor 1:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Aydinspor 1923 Aydinspor 1923 1:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 10 SD Huesca SD Huesca 3:0 CD Mirandés CD Mirandés
  Girona Girona FC 0:0 Real Oviedo Real Oviedo
  Alcorcón AD Alcorcón 0:0 UD Almería UD Almería
  Levante Levante UD 2:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Real Zaragoza Real Zaragoza 1:3 Elche CF Elche CF
  Córdoba CF Córdoba CF 0:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 12 Olimpia SM Olimpia Satu Mare 3:0 UTA Arad UTA Arad
Matchday 13 Volga Tver Volga-1908 Tver 0:0 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
  Dinamo 2 Dinamo 2 Moskau 4:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Dinamo S-Pb Dinamo St. Petersburg 2:1 Solyaris Moskau Solyaris Moskau
  S. Kostroma Spartak Kostroma 3:0 FK Kolomna Kolomna
  Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 0:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 3:1 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 10 MVV Maastricht MVV Maastricht 2:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Third Round Oliveirense AD Oliveirense 1:3 SC Braga Braga
  Gafanha GD Gafanha 0:3 FC Porto FC Porto
  Santa Clara CD Santa Clara 4:2 on pens Rio Ave FC Rio Ave FC
  Estarreja CD Estarreja 1:3 CD Nacional Nacional
  Varzim Varzim SC 3:0 RD Águeda Águeda
  Torreense SC União Torreense 2:0 Académico Viseu FC Académico Viseu
  Naval 1893 Associação Naval 1893 0:4 CS Marítimo Marítimo
  Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1:0 AD Limianos Limianos
  Vizela FC Vizela 1:0 Moreirense FC Moreirense
  Oriental Clube Oriental Lissabon 2:0 FC Barreirense Barreirense
  Sanjoanense AD Sanjoanense 2:1 Lusitano FC Vila Real de Santo António Lusitano VRSA
  Alcanenense AC Alcanenense 1:2 CD Feirense Feirense
  Gil Vicente Gil Vicente FC 4:1 on pens Casa Pia AC Casa Pia
  Merelinense Merelinense FC 6:7 on pens Leixões SC Leixões
  Cinfães CD Cinfaes 0:1 SB Castelo Branco Castelo Branco
  Sertanense Sertanense FC 0:4 CD Tondela Tondela
  Mortágua Mortágua FC 0:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Real SC Real SC 1:0 FC Arouca Arouca
  Sernache GD Vitória Sernache 0:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
  Santa Iria CF Santa Iria 1:2 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Caldas Caldas SC 0:1 Estoril Praia Estoril
  União Madeira CF União Madeira 0:1 GD Chaves Chaves
  Trofense CD Trofense 2:4 on pens Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Praiense SC Praiense 3:1 SC Farense Farense
Matchday 7 Ümraniyespor Ümraniyespor 0:1 Göztepe Göztepe
 
Elazigspor Elazigspor 2:0 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Manisaspor Manisaspor 1:2 Adana Demirspor Adana Demirspor
  Boluspor Boluspor 2:0 Denizlispor Denizlispor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 1:0 Giresunspor Giresunspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 3:0 Samsunspor Samsunspor
Matchday 14 PFK Sumy PFK Sumy 1:1 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 1:2 NK Veres Rivne Veres Rivne
Matchday 11
FC Zürich FC Zürich 1:1 FC Le Mont LS Le Mont LS
  FC Aarau FC Aarau 0:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:2 Servette FC Servette FC
Matchday 7 Panionios U19 Panionios Athen U19 0:0 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 11 SK Unicov SK Unicov 1:1 1.FC Slovacko B Slovacko B
  Velke Mezirici FC Velke Mezirici 5:1 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
  SFC Opava Slezsky FC Opava 5:0 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 13 Hobro IK Hobro IK 4:1 Naestved Boldklub Naestved BK
  Nyköbing FC Nyköbing FC 2:3 Akademisk Boldklub Akademisk BK
  FC Helsingör FC Helsingör 2:2 BK Fremad Amager Fremad Amager
  HB Köge HB Köge 3:0 Skive IK Skive IK
  FC Fredericia FC Fredericia 0:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 27 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 2:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
  Start IK Start 2:1 Tromsø IL Tromsø IL