To use this site, please enable Javascript.

Matches Oct 4, 2020

matchday 3
RB Leipzig RB Leipzig 4:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 4:0 Hallescher FC Hallescher FC
matchday 13 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Sport Club Internacional Internacional
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 0:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
  Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 1:1 Fluminense Football Club Fluminense
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 0:1 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:3 Esporte Clube Juventude Juventude
  Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Group A Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 2:0 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
  Manaus FC Manaus Futebol Clube 1:0 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
  Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 2:3 Clube do Remo (PA) Remo
Group B EC São José Esporte Clube São José (RS) 2:0 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
Group 1 Vilhenense Vilhenense Esportivo Clube 1:1 Atlético Acreano (AC) Acreano-AC
  Fast Clube-AM Nacional Fast Clube (AM) 4:0 Independente Atlético Clube (PA) Independente-PA
  Galvez EC Galvez Esporte Clube 0:0 Rio Branco Football Club (AC) Rio Branco
  Ji-Paraná FC Ji-Paraná Futebol Clube (RO) 4:0 Bragantino Clube do Pará (PA) Bragantino-PA
Group 2 São Raimundo São Raimundo Esporte Clube (RR) 2:0 Santos Futebol Clube (Macapá) Santos-AP
Group 3 Cajazeirense-PB Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) 1:0 Guarany Sporting Club (CE) Guarany-CE
  Campinense-PB Campinense Clube (PB) 1:1 Floresta Esporte Clube (CE) Floresta-CE
Group 4 Conquista-BA E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) 2:4 ACD Potiguar (RN) Potiguar-RN
Group 5 Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 1:1 AA Aparecidense (GO) Aparecidense-GO
  Real Noroeste Real Noroeste Capixaba Futebol Clube (ES) 2:1 União Rondonópolis União Rond.
Group 6 Brasiliense-DF Brasiliense Futebol Clube (DF) 1:1 Alagoinhas Atlético Clube (BA) Alagoinhas-BA
  Palmas Palmas Futebol e Regatas 0:1 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
  Villa Nova AC Villa Nova Atlético Clube (MG) 2:2 Tupynambás Futebol Clube (MG) Tupynambás
Group 7 Toledo EC Toledo Esporte Clube (PR) 2:6 Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
  FC Cascavel Futebol Clube Cascavel (PR) 0:0 Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
Group 8 Pelotas-RS Esporte Clube Pelotas (RS) 1:0 Joinville Esporte Clube (SC) Joinville-SC
  Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 1:2 Esporte Clube São Luiz (RS) São Luiz-RS
matchday 4 Leeds Leeds United 1:1 Manchester City Man City
  Newcastle Newcastle United 3:1 Burnley FC Burnley
 
Leicester Leicester City 0:3 West Ham United West Ham
 
Southampton Southampton FC 2:0 West Bromwich Albion West Brom
 
Arsenal Arsenal FC 2:1 Sheffield United Sheff Utd
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:0 Fulham FC Fulham
 
Man Utd Manchester United 1:6 Tottenham Hotspur Spurs
matchday 5 Real Sociedad Real Sociedad 3:0 Getafe CF Getafe
  Elche CF Elche CF 0:0 SD Huesca SD Huesca
 
Valencia Valencia CF 0:2 Real Betis Balompié Real Betis
  CA Osasuna CA Osasuna 2:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Alavés Deportivo Alavés 1:0 Athletic Bilbao Athletic
  Levante Levante UD 0:2 Real Madrid Real Madrid
matchday 3 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:1 AS Roma AS Roma
  Atalanta BC Atalanta BC 5:2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Parma Parma Calcio 1913 1:0 Hellas Verona Hellas Verona
  Benevento Benevento Calcio 1:0 Bologna FC 1909 Bologna
 
Lazio SS Lazio 1:1 Inter Milan Inter
matchday 6 OGC Nice OGC Nice 2:1 FC Nantes FC Nantes
  Montpellier Montpellier HSC 0:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:3 LOSC Lille LOSC Lille
  FC Metz FC Metz 3:1 FC Lorient FC Lorient
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:0 AS Monaco Monaco
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 3:0 Dijon FCO Dijon
  Stade Rennais Stade Rennais FC 2:2 Stade Reims Stade Reims
matchday 5 FC Lisse FC Lisse postponed ACV Assen ACV Assen
  VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed VV Ter Leede Ter Leede
matchday 4
Sturm Graz SK Sturm Graz 4:0 SCR Altach SCR Altach
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 7:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 3:0 LASK LASK
matchday 10 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:1 FK Khimki Khimki
  Rubin Kazan Rubin Kazan 1:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Sochi FC Sochi 4:2 FK Rostov Rostov
matchday 5 Ufa II FK Ufa II 2:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
  Rostov II FK Rostov II 0:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
  USV Hercules USV Hercules 2:2 VV Hoogland Hoogland
  Quick DH HV & CV Quick 2:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Westlandia RKVV Westlandia 1:1 RKVV DEM RKVV DEM
  Unitas GVV Unitas 4:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Dongen VV Dongen 0:1 VV Gemert VV Gemert
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 4:0 SV Oss '20 SV Oss '20
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:3 RKSV Groene Ster Groene Ster
  VV UNA VV UNA Veldhoven 0:1 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  EVV Echt EVV Echt 1:0 HVV Hollandia Hollandia
matchday 6 FCSB FCSB 3:2 FC Dinamo Dinamo
  FC Botosani FC Botosani 0:2 AFC Chindia Targoviste Chindia
  Gaz Metan Gaz Metan Mediaș 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
matchday 3
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 4:0 FC Zürich FC Zürich
 
FC Lugano FC Lugano 2:2 FC Sion FC Sion
 
FC Basel FC Basel 1893 3:2 FC Luzern FC Luzern
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 1:0 Servette FC Servette FC
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
matchday 4 VVV-Venlo VVV-Venlo 1:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Twente FC Twente Enschede FC 1:1 FC Emmen FC Emmen
  FC Groningen FC Groningen 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
  Sparta R. Sparta Rotterdam 4:4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Willem II Willem II Tilburg 1:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 2:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Denizlispor Denizlispor 0:0 Konyaspor Konyaspor
  Alanyaspor Alanyaspor 6:0 Hatayspor Hatayspor
 
Besiktas Besiktas JK 0:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
matchday 5 Alcides MVV Alcides 2:1 Be Quick 1887 Be Quick 1887
  LONGA '30 LONGA '30 2:1 Alphense Boys Alphense Boys
  VV Emmen VV Emmen 0:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  RKZVC RKZVC Zieuwent 3:1 RKAVV Leidschendam RKAVV
  RKVV Velsen RKVV Velsen 2:0 SDO Bussum SDO Bussum
  SP Silvolde Sportclub Silvolde 2:3 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  VV De Zouaven VV De Zouaven 0:0 HBS Craeyenhout HBS
  Purmersteijn VPV Purmersteijn postponed TAC '90 TAC '90
matchday 10 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:2 Celtic FC Celtic
  Rangers Rangers FC 2:0 Ross County FC Ross County
matchday 5 Juliana '31 Juliana '31 8:00 PM RKSV Halsteren RKSV Halsteren
  AWC AWC Wijchen 0:0 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  IFC Ambacht IFC Ambacht 0:2 SV Meerssen SV Meerssen
  TOGB TOGB Berkel 0:1 SV Orion Nijmegen SV Orion
  UDI '19 UDI'19/CSU postponed RKSV Leonidas Leonidas
  VOC VOC Rotterdam 2:0 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:1 RKSV Minor RKSV Minor
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 0:6 VV Baronie Baronie
  Ingulets Ingulets Petrove 1:1 FK Minaj FK Minaj
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:2 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Desna Desna Chernigiv 2:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
matchday 4 Panetolikos Panetolikos GFS 1:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:0 AE Larisa AE Larisa
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:0 OFI Crete OFI Crete
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 1:0 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  PAS U19 PAS Giannina U19 0:2 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 2:2 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
  PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 2:2 Volos NPS U19 Volos NPS U19
matchday 3 La Louvière RAAL La Louvière 7:0 RS Waremmien FC Waremme
  AFC Tubize AFC Tubize 5:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:5 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:1 RSD Jette RSD Jette
  Solières Solières Sport 2:3 RUS Givry RUS Givry
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 3:2 RFC Warnant RFC Warnant
matchday 8 KAS Eupen KAS Eupen 1:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Club Brugge Club Brugge KV 3:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  KAA Gent KAA Gent 5:1 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
matchday 6 Union SG Royale Union Saint Gilloise 4:2 Lommel SK Lommel SK
matchday 2 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 5:0 KSV Roeselare KSV Roeselare
  KSK Heist KSK Heist 1:0 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  FC Knokke FC Knokke 2:0 FC Rupel Boom Rupel Boom
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 3:0 UR La Louvière Centre UR La Louvière
  KVK Tienen KVK Tienen 1:2 KVV Thes Sport Thes Sport
matchday 3 FC Gullegem FC Gullegem 0:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Zwevezele SKV Zwevezele 1:1 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KRC Gent KRC Gent 2:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KSK Ronse KSK Ronse 1:1 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 1:0 KFC Merelbeke Merelbeke
  KVK Westhoek KVK Westhoek 1:1 KVV Zelzate Zelzate
  RFC Wetteren RFC Wetteren 0:2 Olsa Brakel Olsa Brakel
  KSCT Menen KSCT Menen 1:3 KVK Ninove KVK Ninove
  City Pirates KSC City Pirates 2:5 Bocholt VV Bocholt VV
  SK Londerzeel SK Londerzeel 2:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  KFC Houtvenne KFC Houtvenne 2:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Lyra-Lierse Koninklijke Lyra-Lierse Berlaar 3:0 Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  Spouwen-Moper Spouwen Mopertingen 3:0 KFC Heur Tongeren Heur Tongeren
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1:3 Diegem Sport Diegem Sport
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:0 RC Hades RC Hades
matchday 6 Sparta Prague AC Sparta Prague 2:1 FK Jablonec FK Jablonec
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
matchday 4 Odense BK Odense Boldklub 0:1 Vejle Boldklub Vejle BK
  Lyngby BK Lyngby BK 2:2 SönderjyskE SönderjyskE
  Aalborg BK Aalborg BK 1:1 Aarhus GF Aarhus GF
matchday 12 Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 2:1 FK Partizan Belgrade U17 Partizan U17
  Spartak U17 FK Spartak Subotica U17 1:1 FK Internacional Beograd U17 Internacional
  Zemun U17 FK Zemun U17 1:3 FK Kiker Kraljevo U17 Kiker U17
  Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 0:2 FK Brodarac Belgrad U17 Brodarac U17
  Macva U17 FK Macva Sabac U17 1:4 FK Rad U17 Rad U17
  Graficar U19 Graficar Belgrad U19 1:1 RFK Novi Sad 1921 U19 Novi Sad U19
  Rad Belgrad U19 FK Radnicki Belgrad U19 2:1 FK Rad U19 Rad U19
  Mladost U19 FK Mladost Lucani U19 3:0 FK Trayal Kruševac U19 Trayal U19
  Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 1:2 OFK Beograd U19 OFK Beograd U19
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 0:2 FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
  IMT Belgrad U19 FK IMT Belgrad U19 3:1 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
  Spartak U19 FK Spartak Subotica U19 3:2 FK Internacional Beograd U19 Internacional
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 1:4 FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
matchday 10 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
  Rad FK Rad 2:1 FK Indjija FK Indjija
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:4 FK Radnik Surdulica Radnik
  Proleter FK Proleter Novi Sad 1:0 FK TSC Backa Topola FK TSC
matchday 7 HNK Gorica HNK Gorica 2:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  NK Varazdin NK Varazdin 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 18 FF Jaro FF Jaro 0:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 2:1 SJK Seinäjoki II SJK II
  AC Kajaani AC Kajaani 0:2 Vaasan Palloseura VPS
  FC KTP FC KTP 1:2 AC Oulu AC Oulu
  MYPA Myllykosken Pallo -47 1:5 Musan Salama MuSa
  IF Gnistan IF Gnistan 3:3 Ekenäs IF Ekenäs IF
matchday 14 FC Viikingit FC Viikingit 0:5 FC Honka II FC Honka II
  FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:1 Pallokerho-35 PK-35
  Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 2:0 Järvenpään Palloseura JäPS
  Reipas Lahti FC Reipas Lahti 4:1 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  Pargas IF Pargas IF 0:1 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
  FC Espoo FC Espoo 2:5 Salon Palloilijat Salon Pallo
  Ilves II Ilves Tampere II 1:3 Atlantis FC Atlantis FC
  FC Vaajakoski FC Vaajakoski 1:0 Oulun Luistinseura OLS
  JS Hercules JS Hercules 2:1 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  Kemi City Kemi City FC 2:0 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
matchday 0 Toukolan Teräs Toukolan Teräs 9:15 PM Laajasalon Palloseura LPS
matchday 6 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Piast Gliwice Piast Gliwice 1:4 Lech Poznan Lech Poznan
matchday 8 Levski Sofia Levski Sofia 0:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
matchday 9 FC S. Simitli FC Septemvri Simitli 1:3 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 0:1 Kariana Erden Kariana Erden
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0:0 Strumska Slava Strumska Slava
  FC Sozopol FC Sozopol 1:0 Yantra Gabrovo Yantra
  Dob. Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 4:3 PFC Litex Lovech Litex Lovech
matchday 6 NK Bravo NK Bravo 2:1 NS Mura NS Mura
matchday 7 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Hesperange Swift Hesperange 1:0 Union Titus Petange Titus Petange
  CS Fola Esch CS Fola Esch 4:3 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Differdange 03 FC Differdange 03 1:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 2:2 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 2:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  US Hostert US Hostert 0:5 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
matchday 6 Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:2 Paksi FC Paksi FC
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:4 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Ferencváros Ferencvárosi TC 2:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
matchday 9 SKF Sered SKF Sered 1:1 Zemplin Michalovce Michalovce
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:1 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Spartak Trnava Spartak Trnava 0:2 FC Nitra FC Nitra
matchday 26 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 0:1 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
  SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 0:0 VfB Straubing VfB Straubing
  TSV Bogen TSV Bogen 1:2 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
  SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 1:2 SpVgg Lam SpVgg Lam
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 5:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
matchday 5 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 1:1 SG Findorff SG Findorff
  SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 5:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:5 TuRa Bremen TuRa Bremen
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 1:3 SC Weyhe SC Weyhe
matchday 3 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:4 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 3:1 Breitenfelder SV Breitenfelde
  SV Eichede II SV Eichede II 2:2 Sereetzer SV Sereetzer SV
matchday 5 VfL Westercelle VfL Westercelle 5:1 TSV Gellersen TSV Gellersen
  TSV Elstorf TSV Elstorf 1:3 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  TSV Etelsen TSV Etelsen 1:0 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  Güldenst. Stade VfL Güldenstern Stade 2:1 TSV Ottersberg Ottersberg
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 4:0 ASC Cranz-Estebrügge Cranz-Estebrüg.
matchday 3 TuS Mondorf TuS Mondorf 2:1 FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 0:0 SV Wachtberg SV Wachtberg
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 6:2 FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  SV Schlebusch SV Schlebusch 2:3 SpVg Porz SpVg Porz
  SSV Merten SSV Merten 1925 1:0 TSV Germania Windeck G. Windeck
  FV Wiehl FV Wiehl 1:3 SC Rheinbach SC Rheinbach
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 2:7 Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
matchday 5 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 4:1 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
  SV Rott SV Rott 3:5 Germania Teveren Germ. Teveren
  U. Schafhausen Union Schafhausen 0:0 1.FC Düren II 1.FC Düren II
  Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 2:0 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
  BW Königsdorf TuS BW Königsdorf 4:2 SC Brühl SC Brühl
  Kohlscheider BC Kohlscheider BC 1:1 GKSC Hürth GKSC Hürth
matchday 7 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:2 SV Mettlach SV Mettlach
  FV Siersburg FV Siersburg 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  FV Schwalbach FV Schwalbach 1:3 VfL Primstal VfL Primstal
  Quierschied SpVgg Quierschied 4:1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
matchday 3 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 3:2 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
matchday 1 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 1:5 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 1:1 SV Grün-Weiß Calberlah SV Calberlah
  SSV Nörten-H. SSV Nörten-Hardenberg 6:0 SC Gitter SC Gitter
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:6 TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
matchday 5 Heeßeler SV Heeßeler SV 0:4 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  TuS Sulingen TuS Sulingen 1:1 OSV Hannover OSV Hannover
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:0 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  STK Eilvese STK Eilvese 1:3 TSV Godshorn TSV Godshorn
  VfR Evesen VfR Evesen 4:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:1 TSV Pattensen TSV Pattensen
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:4 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  Rather SV Rather SV 4:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath 0:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
  ASV Süchteln ASV Süchteln 3:2 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  SC Reusrath SC Reusrath 0:1 VfB 03 Hilden II VfB Hilden II
  VfB Solingen VfB Solingen 1:5 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfL Tönisberg VfL Tönisberg 1:2 SGE Bedburg-Hau Bedburg-Hau
  VSF Amern VSF Amern 1:4 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  VfL Rhede VfL Rhede 2:2 TSV Wachtendonk-Wankum TSV Wachtendonk
  RSV Praest RSV Praest 0:3 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Scherpenberg SV Scherpenberg 0:2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  VfR Fischeln VfR Fischeln 1:3 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  VfB Speldorf VfB Speldorf 1:3 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:2 Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 3:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 5:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 1:2 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 3:3 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 0:1 FC Remscheid FC Remscheid
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:3 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  SC Melle 03 SC Melle 03 1:0 VfL Oythe VfL Oythe
  TV Dinklage TV Dinklage 8:0 SV Union Lohne SV Union Lohne
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 0:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
matchday 6 Sparta Werlte SV Sparta Werlte 3:1 TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
matchday 3 VfR Neumünster VfR Neumünster 3:0 Gettorfer SC Gettorfer SC
matchday 6 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:3 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  FC Metternich FC Germania Metternich 3:1 VfB Wissen VfB Wissen
  TuS Mayen TuS Mayen 2:0 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
matchday 4 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 0:3 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
matchday 6 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:2 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal
matchday 5 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 2:3 ATSV Mutschelbach Mutschelbach
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 0:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:3 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
matchday 9 TSV Crailsheim TSV Crailsheim 4:2 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
matchday 7 Spvgg Eltville Spvgg Eltville 5:2 FC Ederbergland FC Ederbergland
  FV Breidenbach FV Breidenbach 5:2 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  Niedernhausen SV 1913 Niedernhausen 4:3 TSV Michelbach TSV Michelbach
  VfB Marburg VfB Marburg 4:0 FC Cleeberg FC Cleeberg
  Langenaubach SSV Langenaubach 1:1 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Walluf SG Walluf 3:9 TSV Steinbach II Steinbach II
  FC Gießen II FC Gießen II 0:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  SV Bauerbach SV Bauerbach 3:3 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 SSV Sand SSV Sand
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 4:4 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 2:3 TSG Sandershausen Sandershausen
  FSV Thalau FSV Thalau 2:0 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 1:3 SG Bad Soden SG Bad Soden
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 1:5 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg postponed SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad
  G. Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  RW Frankfurt SG Rot-Weiss Frankfurt 2:1 JSK Rodgau JSK Rodgau
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 postponed SV Pars Neu-Isenburg Pars N-Isenburg
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 0:2 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  SG Dersim/VfR SG Dersim/VfR Rüsselsheim 3:2 SV 1919 Münster SV Münster
matchday 5 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 2:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
  Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 0:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
matchday 7 FC Waldkirch FC Waldkirch 3:0 SC Durbachtal SC Durbachtal
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 0:4 FC Denzlingen FC Denzlingen
matchday 5 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 0:3 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 5:2 SV Steinwenden SV Steinwenden
  Basara Mainz FC Basara Mainz 4:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  VfR Baumholder VfR Baumholder 2:1 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Marienborn TuS Marienborn 2:3 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
  Schifferstadt Phönix Schifferstadt 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
  VfL Theesen VfL Theesen 2:1 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:2 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 2:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:2 Lüner SV Lüner SV
  SC Herford SC Herford 2:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  SC Peckeloh SC Peckeloh 3:3 SV Mesum SV Mesum
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln 1:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
  SV Sodingen SV Sodingen 2:1 YEG Hassel YEG Hassel
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 4:0 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 1:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 3:0 FC Lennestadt Lennestadt
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 6:4 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 5:0 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  SC Neheim SC Neheim 3:0 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 1:3 FC Brünninghausen Brünninghausen
  BSV Schüren BSV Schüren 0:3 SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
matchday 13 Atlas Atlas Guadalajara 0:1 Club Necaxa Necaxa
  Tigres UANL Tigres UANL 3:0 Atlético de San Luis San Luis
  América CF América 2:2 UNAM Pumas UNAM Pumas
matchday 10 Orlando City SC Orlando City SC 3:1 New York Red Bulls Red Bulls
  D.C. United D.C. United 0:4 Atlanta United FC Atlanta United
  Revolution New England Revolution 0:0 Nashville SC Nashville SC
  Toronto FC Toronto FC 2:1 Philadelphia Union Philadelphia
  CF Montréal Club de Foot Montréal 2:2 Chicago Fire FC Chicago Fire
  Houston Houston Dynamo FC 1:2 Sporting Kansas City Kansas
  Inter Miami CF Inter Miami CF 2:3 New York City FC NYCFC
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 2:0 FC Cincinnati Cincinnati
  FC Dallas FC Dallas 2:2 Columbus SC Columbus SC
  Sounders FC Seattle Sounders FC 3:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Quakes San Jose Earthquakes 2:1 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Atlético Huila CD Atlético Huila 0:2 Llaneros FC Llaneros FC
  Leones FC Leones FC 1:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
  Real Cartagena CD Real Cartagena 0:0 Tigres FC Tigres FC
  CBJ Cali Club Boca Juniors de Cali 1:0 Real San Andrés Real San Andrés
matchday 11 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:1 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Pereira Deportivo Pereira 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Atl. Nacional Atlético Nacional 3:2 Envigado FC Envigado
matchday 20 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
matchday 24 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:3 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Mito HollyHock Mito HollyHock 0:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Albirex Niigata Albirex Niigata 4:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Tochigi SC Tochigi SC 0:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
matchday 19 G. Osaka Res. Gamba Osaka Reserves 2:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:3 FC Gifu FC Gifu
matchday 7 Sapporo Uni. GP Sapporo Univ. Goal Plunderers 2:7 Nippon Steel Muroran Ni.St. Muroran
  Hoku. Iwamizawa Hokushukai Iwamizawa 0:3 Nippon Express FC Nippon Express
  H. Tokachi SE Hokkaido Tokachi Sky Earth 3:0 Sapporo FC Sapporo FC
  Norbr. Hokkaido Norbritz Hokkaido 10:0 Shintoku FC Shintoku FC
matchday 5 Gonohe FC Gonohe FC 0:2 Mizusawa SC Mizusawa SC
matchday 6 Bandits Iwaki Bandits Iwaki 1:2 Soma SC Soma SC
  Para. Yonezawa Parafrente Yonezawa 2:2 Mikawa SC Mikawa SC
  Shichigahama SC Shichigahama SC 8:0 Oyama SC (Tsuruoka) Oyama SC
  Univ. de Sendai FC La Universidad de Sendai 4:0 Merry (Fukushima) Merry
matchday 9 Omiya SC Omiya SC (Morioka) 1:4 Ganju Iwate Ganju Iwate
  Sendai Univ. FC Sendai University FC 3:0 Morioka Zebra Morioka Zebra
  Blanc. Hirosaki Blancdieu Hirosaki 0:0 Cobaltore Onagawa Cob. Onagawa
  Saruta FC Saruta Industries FC 2:2 Fuji Univ. Club 2003 Fuji Club 2003
  Prim. Fukushima Primeiro Fukushima 0:1 Nippon Steel Kamaishi Ni.St. Kamaishi
  Esperanza SC Esperanza SC (Yokohama) 3:2 Saitama SC Saitama SC
  Toho Titanium Toho Titanium SC 3:0 tonan Maebashi tonan Maebashi
  Identy Mirai Identy Mirai 1:0 Tokyo International University FC Tokyo Int'l Uni
  Yokohama Takeru Yokohama Takeru 0:0 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
  Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	2:3 Vonds Ichihara Vert (Reserves) V.Ichihara Vert
  Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 1:0 Tokyo 23 Tokyo 23
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 3:2 Tsukuba FC Tsukuba FC
  Vonds Ichihara Vonds Ichihara 0:2 Tokyo United Tokyo United
  Criac. Shinjuku Criacao Shinjuku 2:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  Tochigi City Tochigi City 4:0 Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
matchday 3 Toyota SC Toyota SC 1:0 AS Kariya AS Kariya
  Nagoya SC Nagoya SC 2:1 FC Gifu Second (Reserves) FC Gifu 2nd
  Chukyo Univ. I Chukyo University FC (I) 0:1 Tokoha Univ. Hamamatsu FC Tokoha Uni. Ha.
  FC Kariya FC Kariya 4:1 Tokai Gakuen Univ. FC Tokai Gak. FC
matchday 11 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:2 KA Akureyri KA Akureyri
  ÍA Akranes ÍA Akranes 0:4 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
matchday 20 Magni ÍF Magni Grenivík 3:4 Thór Akureyri Thór
matchday 10 Sydney Olympic Sydney Olympic 1:0 Western Sydney Wanderers U21 West Sydney U21
  Sydney United Sydney United 2:2 Rockdale City Suns Rockdale City Suns
  Sydney FC U21 Sydney FC U21 3:4 Wollongong Wolves FC Wolves FC
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 0:2 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:0 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
matchday 9 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
matchday 10 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:0 FK Olimpik Sarajevo FK Olimpik
matchday 13 Valdivia Club de Deportes Valdivia 4:2 Deportes Copiapó Copiapó
matchday 9 HSK Posusje HSK Posusje 0:0 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:0 HNK Orasje HNK Orasje
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 1:0 FK Sloga Doboj Sloga Doboj
matchday 31 El Makasa Masr El Makasa 2:3 Pyramids FC Pyramids FC
  El Ittihad Ittihad Alexandria 2:2 Tala'ea El Gaish Gaish
matchday 28 OC Safi Olympique Safi 0:0 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
  FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
  Nahdat Zemamra Renaissance Zemamra 0:0 Olympique Khouribga O. Khouribga
Round of 16 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Slavia Slavia Mozyr 0:2 Neman Grodno Neman Grodno
matchday 12 Chikhura Chikhura Sachkhere 2:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
matchday 10 NK Krka NK Krka 1:0 Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Brda NK Brda 0:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  Drava Ptuj NK Drava Ptuj 1:4 NK Radomlje NK Radomlje
matchday 15 North Carolina North Carolina FC postponed Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 2:1 Philadelphia Union II Union II
  Louisville City Louisville City FC 2:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:2 Charleston Battery Charleston
  St. Louis FC Saint Louis FC 2:1 Indy Eleven Indy Eleven
  Tulsa FC Tulsa 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Memphis 901 Memphis 901 FC 3:1 Birmingham Legion FC Legion FC
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 4:2 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:2 Reno 1868 FC Reno FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 2:4 Orange County SC Orange County
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 4:0 Portland Timbers 2 Timbers 2
matchday 2 Gangwon FC Gangwon FC 2:1 Seongnam FC Seongnam FC
  FC Seoul FC Seoul 1:2 Busan IPark Busan IPark
  Incheon Utd. Incheon United 0:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
matchday 12 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:4 New England Revolution II Revolution II
  North Texas SC North Texas Soccer Club 3:0 Fort Lauderdale CF Fort Lauderdale
  Union Omaha Union Omaha 3:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
  Forward Madison Forward Madison FC 0:0 FC Tucson FC Tucson
matchday 6 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 0:3 Caernarfon Town Caernarfon Town
matchday 5 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 5:0 Floridsdorfer AC FAC
matchday 4 Brentford Brentford FC 2:4 Preston North End Preston
  Stoke City Stoke City 1:1 Birmingham City Birmingham
matchday 6 Mondercange FC Mondercange 2:1 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 3:3 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:1  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 0:0 FC Schifflange 95 Schifflange 95
  US Rumelange US Rumelange 3:1 SC Bettembourg SC Bettembourg
matchday 22 River Plate River Plate Asunción 0:0 Sportivo Luqueño Luqueño
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 3:3 Club General Díaz de Luque General Diaz
matchday 13 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:3 Club Nacional Nacional
matchday 14 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 3:0 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
matchday 19 Kalju FC Kalju FC 1:1 Tallinn JK Legion TJK Legion
  FC Flora FC Flora Tallinn 2:1 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
matchday 23 Paide Paide Linnameeskond 1:0 FCI Levadia FCI Levadia
matchday 25 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 1:0 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  FC Helios Voru FC Helios Voru 0:5 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  JK Welco Tartu JK Welco 1:5 Viimsi JK Viimsi JK
matchday 16 Dep. Binacional Deportivo Binacional 1:3 Deportivo Municipal Dep. Municipal
  Alianza Lima Club Alianza Lima 2:0 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
  Sport. Cristal Club Sporting Cristal 1:2 Club Atlético Grau Atlético Grau
matchday 14 Cork City Cork City FC 1:2 St. Patricks Athletic St. Patricks
  Shelbourne Shelbourne FC 1:3 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
matchday 15 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 1:2 Cabinteely FC Cabinteely
  Longford Town Longford Town FC 2:6 Galway United FC Galway United
matchday 10 Ezra FC Ezra FC 5:0 Vientiane FT Vientiane FT
  KDA FC Kedah Darul Aman FC 1:0 Melaka United FC Melaka
matchday 8 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:2 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:2 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Chonburi FC Chonburi FC 1:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
matchday 9 Nakhonpathom Nakhonpathom United 5:1 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 6:0 Udon Thani FC Udon Thani FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 3:0 Thai Union Samut Sakhon FC Samut Sakhon FC
  Navy FC Navy FC 2:4 Sisaket FC Sisaket FC
matchday 1 King's Lynn King's Lynn Town 2:2 Yeovil Town Yeovil Town
matchday 13 Grobinas Grobinas SC 2:0 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
matchday 2 LR Vicenza LR Vicenza 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
  AC Pisa AC Pisa 1909 1:1 US Cremonese Cremonese
  Como Como 1907 1:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Pontedera US Città di Pontedera 1:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 0:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 4:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Novara Novara Calcio 1908 3:0 Lucchese 1905 Lucchese
  Pergolettese US Pergolettese 1932 2:1 UC AlbinoLeffe