For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:43:50 AM
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:0 Inter Milan Inter
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:2 Real Madrid Real Madrid
Group Stage FC Porto FC Porto 2:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage Marseille Olympique Marseille 0:3 Manchester City Man City
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 2:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
Group Stage Atalanta Atalanta BC 2:2 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 6 Bayrampasa Bayrampasa Spor moved Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 6 Muglaspor Muglaspor 1:1 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 6 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 6 Silivrispor Silivrispor 1:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 6 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:0 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
Matchday 6 Siirt Idare Siirt Il Özel Idaresi Spor 0:0 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Matchday 6 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:1 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 6 Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:0 Modafen Modafen
last 16 Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 8 Zenit II Zenit St. Petersburg II 4:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 8 Rotor Vg. II Rotor Volgograd II 1:1 Chertanovo Moskau II Chertanovo II
Matchday 8 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 0:2 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 8 Strogino II Strogino Moskau II 1:5 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 8 Dynamo M II Dynamo Moscow II 4:2 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 2 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Matchday 9 ND Gorica ND Gorica 2:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 1 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 0:1 Santos FC Nazca Santos FC
Matchday 1 Chavelines Sport Chavelines Juniors 1:0 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 1 Unión Huaral Unión Huaral 1:3 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 14 Montreal Impact Montreal Impact 0:1 Nashville SC Nashville SC
Matchday 14 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 30 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 30 FC Tokyo FC Tokyo 1:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 32 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 3:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 24 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Third Round Fukuyama City Fukuyama City 2:0 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Third Round Honda FC Honda FC 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Third Round Niigata Uni H&W Niigata University of Health & Welfare 0:2 Fukui United Fukui Utd.
Third Round Fuji Univ. Fuji University 1:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Third Round Tsukuba Univ. Tsukuba University 3:2 AET Tokyo Musashino City Musashino City
Third Round Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 3:2 AET TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Third Round N.I.F.S. Kanoya National Institute of Fitness and Sports Kanoya 1:2 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 12 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 12 Pumas Tabasco Pumas Tabasco 0:2 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 12 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:0 Tepatitlán FC Tepatitlán
Matchday 10 Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 3:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 6 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Semi-Finals Ventspils FK Ventspils 1:0 FK RFS RFS
Semi-Finals Liepaja FK Liepaja 2:0 Valmiera FC Valmiera
Matchday 8 Barnsley FC Barnsley FC 3:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 8 Blackburn Blackburn Rovers 2:4 Reading FC Reading
Matchday 8 Brentford Brentford FC 1:1 Norwich City Norwich
Matchday 8 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:0 Coventry City Coventry
Matchday 8
Swansea Swansea City 2:0 Stoke City Stoke City
Matchday 8 Wycombe Wycombe Wanderers 1:1 Watford FC Watford
Second Round Sport Huancayo Sport Huancayo 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Second Round Audax Italiano Audax Italiano 2:1 Bolívar La Paz Bolívar
Second Round La Calera Unión La Calera 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Third Round Pordenone Pordenone Calcio 1:4 on pens AC Monza Monza
Third Round Torino Torino FC 3:1 AET US Lecce Lecce
Third Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:0 US Cremonese Cremonese
Third Round Cosenza Cosenza Calcio 2:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Third Round Cittadella AS Cittadella 0:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
Third Round Benevento Benevento Calcio 2:4 FC Empoli FC Empoli
Third Round Brescia Brescia Calcio 3:0 AC Perugia Calcio Perugia
First Round Twente FC Twente Enschede FC 1:3 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
First Round VVV-Venlo VVV-Venlo 4:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
First Round Heerenveen SC Heerenveen 3:1 TOP Oss TOP Oss
First Round FC Dordrecht FC Dordrecht 2:4 FC Utrecht FC Utrecht
Second Round Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 0:4 AET Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Second Round Gárdony VSC Gárdony VSC 1:4 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Second Round Bátaszék Bátaszéki SE 1:7 MTK Budapest MTK Budapest
Second Round Lipót Lipót SE 1:3 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Second Round III. Kerület III. Kerület TVE Budapest 2:1 Szeged-Csanád - GA Szeged
Second Round Dabas-Gyón Dabas-Gyón FC 2:3 AET Budafoki MTE Budafoki MTE
Second Round Soroksár Soroksár SC 3:2 ETO FC Győr ETO FC Győr
Second Round Gyöngyös Gyöngyösi AK 1:4 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Second Round Cegléd Ceglédi VSE 0:1 FC Ajka FC Ajka
Second Round Kiskunfélegyház Kiskunfélegyházi HTK 1:5 Dorogi FC Dorog
Second Round Érdi VSE Érdi VSE 0:3 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Second Round Csácsbozsok Csács SE 0:2 Budapest Honvéd FC Honvéd
Second Round Eger SE Eger SE 0:2 Vasas FC Vasas FC
Second Round Monor SE Monor SE 6:7 on pens BFC Siófok BFC Siófok
Second Round BVSC Budapesti VSC 0:2 Debreceni VSC Debrecen
Second Round Gázgyár ASR Gázgyár 1:5 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Second Round Salgótarján Salgótarjáni BTC 1:3 Pécsi MFC Pécsi MFC
Second Round Kecskemét Kecskeméti TE 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
Semi-Finals Ahli Al-Ahli Jeddah 1:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 18 Galway United Galway United FC 2:2 University College Dublin UCD
Matchday 18 Wexford FC Wexford FC 2:1 Longford Town FC Longford Town
Matchday 18 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 0:0 Shamrock Rovers U19 Shamrock U19
Matchday 18 Athlone Town Athlone Town AFC 0:1 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 18 Cabinteely Cabinteely FC 0:2 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 9 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 9 Bristol Rovers Bristol Rovers 1:3 Hull City Hull City
Matchday 9 Charlton Charlton Athletic 2:0 Oxford United Oxford United
Matchday 9 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 9 MK Dons Milton Keynes Dons 2:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 9 Peterborough Peterborough United 2:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 9 Swindon Town Swindon Town moved Accrington Stanley Accrington
Matchday 9 Ipswich Ipswich Town 1:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 9 Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 9 Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 9 Portsmouth Portsmouth FC 4:0 Northampton Town Northampton
Matchday 9 Rochdale Rochdale AFC 2:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 9 Crawley Town Crawley Town 4:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 9 Leyton Orient Leyton Orient 1:1 Exeter City Exeter City
Matchday 9 Bolton Bolton Wanderers 1:0 Bradford City Bradford
Matchday 9 Carlisle United Carlisle United 3:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 9 Forest Green Forest Green Rovers 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 9 Harrogate Town Harrogate Town 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 9 Mansfield Town Mansfield Town 2:4 Barrow AFC Barrow
Matchday 9 Newport County Newport County 2:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 9 Port Vale Port Vale FC 2:1 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 9 Southend United Southend United 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 9 Walsall Walsall FC 0:2 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 9 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United moved Salford City Salford
Matchday 6 Wrexham Wrexham AFC 0:0 Barnet FC Barnet
Matchday 6 Aldershot Town Aldershot Town 1:4 Torquay United FC Torquay United
Matchday 6 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:0 Woking FC Woking FC
Matchday 6 Bromley Bromley FC 3:2 Weymouth FC Weymouth FC
Matchday 6 Dover Athletic Dover Athletic 3:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 6 Halifax Town FC Halifax Town moved Notts County Notts County
Matchday 6 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Altrincham FC Altrincham
Matchday 6 King's Lynn Tow King's Lynn Town 2:3 Wealdstone FC Wealdstone FC
Matchday 6 Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 6 Stockport Stockport County 0:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 6 Yeovil Town Yeovil Town 1:2 Sutton United Sutton Utd
Matchday 7 Sancaktepe FK Sancaktepe FK moved Sariyer Sariyer
Matchday 7 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:0 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 7 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 7 Ankara Demir Ankara Demirspor 0:1 Manisa FK Manisa FK
Matchday 7 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:0 Corum FK Corum FK
Matchday 7 Inegölspor Inegölspor 2:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 7 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 7 Kahramanmaras Kahramanmarasspor moved Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 7 Turgutluspor Turgutluspor 2:1 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 7 1922 Konya 1922 Konyaspor 3:0 Elazigspor Elazigspor
Matchday 7 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 7 Pazarspor Pazarspor 1:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 7 Eyüpspor Eyüpspor 1:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 7 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 7 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 4:0 Mamak FK Mamak FK
Matchday 7 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 7 Van Spor FK Van Spor FK 1:1 Bodrumspor Bodrumspor
Matchday 7 Sakaryaspor Sakaryaspor 2:2 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 9 Girona Girona FC 2:1 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 18 Tom Tomsk Tom Tomsk 1:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 18 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 18 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:0 FK Orenburg Orenburg
Matchday 18 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:3 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 18 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 5:1 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 18 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:2 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 18 Volgar Volgar Astrakhan 2:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 18 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:2 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 18 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 1:3 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 18 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 5:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 18 KS Samara Krylya Sovetov Samara 4:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 14 KS 2 Samara Krylya Sovetov 2 Samara 2:6 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 22 Viking FK Viking Stavanger 0:1 FK Haugesund Haugesund
Matchday 23 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 3:0 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
Matchday 23 Grorud IL Grorud IL 1:4 Asane Fotball Asane Fotball
Semi-Finals BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 0:0 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 8 Radomiak Radomiak Radom 2:2 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 13 Aktobe FK Aktobe 1:0 FC Arys FC Arys
Matchday 6 Payasspor Payasspor 0:1 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
Matchday 6 Altindag Spor Altindag Spor 0:1 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 6 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:2 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Matchday 14 VfR Garching VfR Garching moved FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 6
VfR Aalen VfR Aalen 1:0 FC Gießen FC Gießen
Matchday 5 SC Freiburg II SC Freiburg II 4:3 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 12 Berliner AK Berliner AK 07 2:0 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 2 KS FC Kunshan FC 1:1 Chengdu Better City CD Better City
Matchday 2 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 0:2 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 11 Limón FC Limón FC 1:0 Municipal Grecia Grecia
Matchday 11 Herediano CS Herediano 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 2 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 1:1 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 2 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 2:1 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 2 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 1:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 2 BJ BSU Beijing BSU 1:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 5 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 5 Ethnikos Ethnikos Achnas 0:1 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 1 United City FC United City FC 1:0 Azkals Development Team ADT
Matchday 1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 1:0 Maharlika FC Maharlika FC
Matchday 15 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:0 Albion FC Albion FC
Matchday 15 CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 1:1 Deportivo Villa Española Villa Española
Matchday 15 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 2:1 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Matchday 12 UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 2:4 Slask Wroclaw U19 Slask U19
Matchday 2 Chippa United Chippa United 0:1 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 2 Black Leopards Black Leopards FC 1:3 Baroka FC Baroka FC